Skocz do zawartości

Uzywany wydech??


Rekomendowane odpowiedzi

Co ma wydech do krzywej ramy?Jeśli jest nie poobdzierany to jest ok.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, jak wydech jest uzywany, to znaczy, ze motocykl pewnie po wypadku i rama krzywa.Chcesz, zeby chlopak mial przez Ciebie wypadek?

 

 

 

 

Tak święta racja używany tłumnik +krzywa rama =wypadek

co tu juz sie wypisuje najlepiej jak by MOD usuwał takie niedożeczne wypowiedzi :banghead:

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kupnie uzywanego sportowego tłumika ?? Cos w stylu Yoshi bym chcial znalezc tylko nie wiem jak to jest z uzywkami czy jest sens je kupowac??

 

 

:icon_eek: uzywany tlumik ?!?

 

chyba nie chcesz powiedziec, ze planujesz to na powaznie... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, jak wydech jest uzywany, to znaczy, ze motocykl pewnie po wypadku i rama krzywa.

 

 

Chcesz, zeby chlopak mial przez Ciebie wypadek? :banghead: Jak mozna w ogole myslec o kupnie uzywanego tlumika?!

 

Kolego rozwiń swoj skrót myślowy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zastanowiłeś się nad ewentualnymi konsekwencjami.

Taki tłumik może mieć złą energię i celowo wprowadzać turbulencję wahacza i uślizgi tylnego koła, dodatkowo jeżeli tłumik pochodzi z motocykla z Anglii może mieć mocowanie z drugiej strony, co może spowodować zły rozkład mas i oczywiście turbulencje.

A jeżeli tłumik pochodzi z nielegalnego źródła, to wtedy to jest grzech, i możesz mieć wtedy konsekwencje z najjaśniejszym czyli turbulencje.

Proponuję się głęboko zastanowić zanim zakupisz takowy tłumik. Dodakowo jeżeli będzię carbonowy to wszystko co napisałem będzie spotęgowane x 2.

Tak mnie uczyli na kursie. :wink:

 

O kurde, tego nie wziąłem pod uwagę, ale sie w*ebałem. :eek:

 

Chce ktoś tanio kupić używaną Yoshimure? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do działu Humor się nadaje a tłumika z angli nie kupuj bo są jeszcze gorzej zardzewiałe niż motocykle :D . A tak na poważnie to poszukaj na ebay.co.uk jest duży wybór a ceny atrakcyjne szczególnie teraz jak funt mocno spadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zastanowiłeś się nad ewentualnymi konsekwencjami.

Taki tłumik może mieć złą energię i celowo wprowadzać turbulencję wahacza i uślizgi tylnego koła, dodatkowo jeżeli tłumik pochodzi z motocykla z Anglii może mieć mocowanie z drugiej strony, co może spowodować zły rozkład mas i oczywiście turbulencje.

A jeżeli tłumik pochodzi z nielegalnego źródła, to wtedy to jest grzech, i możesz mieć wtedy konsekwencje z najjaśniejszym czyli turbulencje.

Proponuję się głęboko zastanowić zanim zakupisz takowy tłumik. Dodakowo jeżeli będzię carbonowy to wszystko co napisałem będzie spotęgowane x 2.

Tutaj Kolega Motonita wyjasnil niektore konsekwencje kupna uzywanego tlumika. Jednak to nie wszystko. W 97% (tak wynika ze statystyk) uzywane wydechy pochodza z motocykli po wywrotce (najczesciej z powodu zlego stosowania lub niestosowania miedzygazu, co sie wiaze z uslizgiem tylnego kola). Zreszta na logike - kto chce sprzedac tlumik?! Ktos, kto mial przygody ze swoim jednosladem. Takze jesli chcesz kupowac uzywany tlumik i miec przez to krzywa rame, to tylko na wlasne ryzyko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Kolega Motonita wyjasnil niektore konsekwencje kupna uzywanego tlumika. Jednak to nie wszystko. W 97% (tak wynika ze statystyk) uzywane wydechy pochodza z motocykli po wywrotce (najczesciej z powodu zlego stosowania lub niestosowania miedzygazu, co sie wiaze z uslizgiem tylnego kola). Zreszta na logike - kto chce sprzedac tlumik?! Ktos, kto mial przygody ze swoim jednosladem. Takze jesli chcesz kupowac uzywany tlumik i miec przez to krzywa rame, to tylko na wlasne ryzyko.

 

Zapomniałeś dodać że uślizg i skrzywienie ramy oraz wiążące się z tym turbulencje dotyczą tylko tłumików przelotowych. Oryginalne wydechy mogą co najwyżej powodować skrzywienia ramy, ale też nie wszystkie. Tak czy inaczej lepiej nie ryzykować..

 

To kto chce tą Yoshimure - oddam okazyjnie!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...