Jump to content

FZ6 białe klosze kierunkowskazów


Recommended Posts

Właśnie zamówiłem na ebayu z francji. Niestety nie są tanie :( jakieś 220 pln za 4 sztuki z żarówkami i z wysyłką.

Za same klosze, czy całe kierunki?? Jak za same klosze to troszke drogawy ten "bajer"

 

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zamówiłem na ebayu z francji. Niestety nie są tanie :( jakieś 220 pln za 4 sztuki z żarówkami i z wysyłką.

 

A na Allegro nie warto było napierw poszukać? Albo iść zapytać do salonu... Może by wyszło taniej...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na allegro szukałem i niestety nic nie znalazłem, również wszelkie sklepy internetowe. Co do ceny to klosze + żarówki. Niestety drogo, ale mam nadzieję,że jak założę efekt będzie wart tych pieniędzy :)

Link to comment
Share on other sites

Już widzę, że warto było :). Widzę też, że masz białą tylną lampę. To są ledy, czy zwykłe żarówki?

Mam fazerka dokładnie w takim samym malowaniu. Właśnie czekam na kanapę powinna dzisiaj do mnie wrócić. Wysłałem ją do zmiany kształtu i obicia do Mario Moto.

Czy do tych sakw oxforda są jakieś specjalne stelaże? Muszę właśnie coś takiego kupić i znalazłem właśnie oxforda i moto detail i nie wiem, które wybrać.

 

Sporo gadżetów dodałeś do swojego fazerka :) Wygląda naprawdę fajnie.

Edited by sebol
Link to comment
Share on other sites

Już widzę, że warto było :). Widzę też, że masz białą tylną lampę. To są ledy, czy zwykłe żarówki?

Mam fazerka dokładnie w takim samym malowaniu. Właśnie czekam na kanapę powinna dzisiaj do mnie wrócić. Wysłałem ją do zmiany kształtu i obicia do Mario Moto.

Czy do tych sakw oxforda są jakieś specjalne stelaże? Muszę właśnie coś takiego kupić i znalazłem właśnie oxforda i moto detail i nie wiem, które wybrać.

 

Sporo gadżetów dodałeś do swojego fazerka :) Wygląda naprawdę fajnie.

Tylna lampa jest na LEDach i wygląda świetnie, szczególnie jak już jest trochę ciemno :wink:

Całość, czyli lampa plus klosze z żarówkami zamówiłem na ebayu i wyszło mnie wszystko z wysyłką coś koło 350zł... zamawiałem w tamtym roku jak € nisko stało :bigrazz:

Moja kanapa też jest od MarioMoto :wink: Jestem z niej bardzo zadowolony...

Stelaże Givi pod sakwy kupiłem na moto-akcesoria.pl za 110zł, bo dla mnie jest tak wygodniej... moto mi się nie rysuje, a poza tym wygodniej się je mocuje... kolejnym atutem jest to, że wystają poza obrys moto i w razie odpukać gleby nie zniszczy się tak moto :wink:

Do do sakw OXforda to na prawdę polecam :biggrin:

Super się trzymają (sprawdzane przy 250km/h), dobrze wykonane, wiele pasków mocujących, expandery...

Na forum wiele osób je poleca, więc coś w tym musi być...

 

Gadżetów rzeczywiście trochę jest, a wszystko przez to, że nie lubię fabrycznych moto tylko wolę je dostosować pod siebie :wink:

Tak samo było z moją poprzednią Virago :biggrin:

Dzięki :flesje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...