Skocz do zawartości

FZ6 białe klosze kierunkowskazów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już widzę, że warto było :). Widzę też, że masz białą tylną lampę. To są ledy, czy zwykłe żarówki?

Mam fazerka dokładnie w takim samym malowaniu. Właśnie czekam na kanapę powinna dzisiaj do mnie wrócić. Wysłałem ją do zmiany kształtu i obicia do Mario Moto.

Czy do tych sakw oxforda są jakieś specjalne stelaże? Muszę właśnie coś takiego kupić i znalazłem właśnie oxforda i moto detail i nie wiem, które wybrać.

 

Sporo gadżetów dodałeś do swojego fazerka :) Wygląda naprawdę fajnie.

Edytowane przez sebol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że warto było :). Widzę też, że masz białą tylną lampę. To są ledy, czy zwykłe żarówki?

Mam fazerka dokładnie w takim samym malowaniu. Właśnie czekam na kanapę powinna dzisiaj do mnie wrócić. Wysłałem ją do zmiany kształtu i obicia do Mario Moto.

Czy do tych sakw oxforda są jakieś specjalne stelaże? Muszę właśnie coś takiego kupić i znalazłem właśnie oxforda i moto detail i nie wiem, które wybrać.

 

Sporo gadżetów dodałeś do swojego fazerka :) Wygląda naprawdę fajnie.

Tylna lampa jest na LEDach i wygląda świetnie, szczególnie jak już jest trochę ciemno :wink:

Całość, czyli lampa plus klosze z żarówkami zamówiłem na ebayu i wyszło mnie wszystko z wysyłką coś koło 350zł... zamawiałem w tamtym roku jak € nisko stało :bigrazz:

Moja kanapa też jest od MarioMoto :wink: Jestem z niej bardzo zadowolony...

Stelaże Givi pod sakwy kupiłem na moto-akcesoria.pl za 110zł, bo dla mnie jest tak wygodniej... moto mi się nie rysuje, a poza tym wygodniej się je mocuje... kolejnym atutem jest to, że wystają poza obrys moto i w razie odpukać gleby nie zniszczy się tak moto :wink:

Do do sakw OXforda to na prawdę polecam :biggrin:

Super się trzymają (sprawdzane przy 250km/h), dobrze wykonane, wiele pasków mocujących, expandery...

Na forum wiele osób je poleca, więc coś w tym musi być...

 

Gadżetów rzeczywiście trochę jest, a wszystko przez to, że nie lubię fabrycznych moto tylko wolę je dostosować pod siebie :wink:

Tak samo było z moją poprzednią Virago :biggrin:

Dzięki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...