enZo Posted December 28, 2008 Share Posted December 28, 2008 Wiadomość jaką dostałem na PW: "15-11-2008 skradziono honde vtx 1800 na licencji cobra włamano sie do garazu a pozniej ządano 25tys okupu złodziej pochodzi z Puńska koło Sejn to dałam rade ustalic sama ale co z tego policja nic nie moze zrobic a motocykla nie udało mi sie odzyskac poradzcie mi co mam zrobic jezeli mozesz przesłac tą wiadomosc dalej bede ci wdzieczna" Pozdrawiam Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.