Skocz do zawartości

Białe budziki:)


KaBaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do drukowania to trzeba miec programik nazywa sie print pilot, ale spoko dam linka do etgo programy i tam sie ustwawia wymiary drukowanego obrazu w milimetrach lub w calach, bodaj u mz zegar maja srednice około 7,3cm czyli 730mm, te obwódki są z jakiego miękkiego metalu łatwo je podwadzic nawet nozem i odgiąc,oto do tego programy http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/1496.html wybieramy typ pobierania basic tamten drugi jest płatny:) :) życze powodzeni i miłej zabwy z zegarami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbys to sobie dał do laminoiwania wtedy wygląda naprawde spoko, ja sobie jeszcze kołuje podświetlenie na niebiesko , w nocy zajebiscie wygląda,pozostaje tylko pwycinać dziutki na kontrolki i licznik przebiegu km, a potem tylko założyć ja to robiłęm na tasme dwóstronną, no chyba ze zalaminujesz z obu stron wtedy normalnie na kleik i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jak wydrukjesz je ,tarcza bedzie miał koło 7,3 cm, przy takich wymiarach nie widać żadncyh niedociągnieć, ten obraz to wam sie wyświetla jak klikniecie w pliczek jest pnad 2 razy wiekszy więc bez obaw można drukowac i gwarantuje ze bedzie spoko wyglądało, mam je orzy etz 251 i zajebiscie wyglądaja :) :) jak chcecie to sobei mozecie sciągnac z linka który zamieściłerm wczesniej, a jak wam sie nie podobaja nowe znaczki mz to możecie sobie to wymazać w super programi graficznym typu paint :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem taki sobie po prodtu upierdliwy ja nie mam mz! ja poprostu bym to wyczyscil i tyle a znaczek mi sie nie podoba i tyle tez wez to olej i spoko! ogolnie jak juz powstal taki temat to zapodam swoj pomysl moze ktos cos takiego robil ??? to niech sie odezwie!

pomysl na fajne podswietlanie w oginalnych tarczach malym wierlwm na kreskach nawiercic male dziurki i oprucz podswietlania normalnrego(ktore powinno byc bo moze nie byc widac cyferek) dac diody od spodu... dziury nawiercic w oryginalnej metalowej tarczy i na to nalozyc nakladki wyfdrukowane na normalnym papierze tyle ze np w laminacie! i taaara to moj pomysl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępne projekty cyferbaltów mam na kompie, ale musze je jeszcze poprawić, potem na dyskietke, do agencji reklamy, tam na ploterek i mam wycięte cyferki, potem wkładam pod tą tarcze z wyciętymi cyferkami niebieską albo białą folie, laminuje, i w zależności od koloru foli poświetlam to diodami albo na biało albo na niebiesko, tak jak w nowych passatach czy golfach :mrgreen: no i efekt .. hmm zobaczycie sami, a co do kontrolek to nie będzie ich w tarczach tylko bedą oddzielnie, oczywiście odpowiednie piktogramy a nie kolorowe kropeczki..

:)

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...