Skocz do zawartości

Tatuaż Artystyczny,Kolczykowanie!Gniewkowo K/Torunia!!!


rosiustattoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!!!

 

zapraszam wsystkich pasjonatów tatuaży, kolczykowania no i oczywiście motocykli!!! :crossy:

 

posiadam profesjonalny sprzęt, mnóstwo wzorów i ciekawe wizje :buttrock: ... hehe

higiena to PODSTAWA do działania!!! :lalag: sprzęt jednorazowy!!!

 

popprawianie oraz przykrywanie starych tatuaży, nowe kompozycje...co dusza zapragnie

 

duży wybór kolczyków-na chwilę obecną cena z przekłuciem-40 zł!!!!

 

dojazd prosty... miejsce do postawienia motocykla(bądź w chłodne dni dwuśladowca :icon_biggrin: ) na działce, na której znajduje się studio.

 

stronka internetowa niedługo powstanie mam nadzieję... :icon_biggrin:

tel. kontaktowy 668228099

Gniewkowo, ul. Działkowców

zapraszam do obejżenia portfolio oraz wyboru wzoru... :biggrin:

Edytowane przez rosiustattoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

witam na razie utworzyłem stronke na myspace także fotki jakieś są... :lalag:

proszę o opinię

no i oczywiście chętnych zapraszam

pozdrawiam :crossy:

 

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...5&albumId=73128

 

 

 

panowie!!

jeśli zdecydujecie się u mnie na tatuaż do końca lutego, wasza pani ma dowolny kolczyk w dowolne miejsce z mojej gablotki + przekłucie gratis!!

zapraszam

 

 

 

 

 

Edytowane przez rosiustattoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że i moja dziara jest , mam nadzieję że już trochę wprawy przez te 2 lata złapałeś bo ja za poprawkę 1400zł zapłaciłem w jednym z lepszych studio. Pozdrawiam

 

nabrałem wprawy i to dużo;

przez prawie 3 lata dużo można zdziałać- nie próżnowałem i nadal nie próżnóje.pozdrawiam

Edytowane przez rosiustattoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że i moja dziara jest , mam nadzieję że już trochę wprawy przez te 2 lata złapałeś bo ja za poprawkę 1400zł zapłaciłem w jednym z lepszych studio. Pozdrawiam

:biggrin:

Zgon...

Ale się ubawiłem.

BUHAHAHAHA...

No i tak te dziary wyglądają własnie jakby w połowie zrobione były. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Zgon...

Ale się ubawiłem.

BUHAHAHAHA...

No i tak te dziary wyglądają własnie jakby w połowie zrobione były. :icon_twisted:

 

 

ubawiłem się ja również kiedy przeczytałem Twego maila kolego...

albo nic nie czaisz w kwesti tatuażu albo jesteś jak to nazwałeś: "w połowie zrobiony" :icon_question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi to przypomina dziary robione przez lekko wstawionego kolegę podczas domówki :)

Pozwolę sobie na mały spam - http://www.tattooalien.com/ - do gościa przyjeżdżają ludzie z całego kraju i nie tylko. Sam u niego robiłem i mogę go z czystym sumieniem polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi to przypomina dziary robione przez lekko wstawionego kolegę podczas domówki :)

Pozwolę sobie na mały spam - http://www.tattooalien.com/ - do gościa przyjeżdżają ludzie z całego kraju i nie tylko. Sam u niego robiłem i mogę go z czystym sumieniem polecić.

 

 

 

je się cieszę, kiedy klient wychodzi ode mnie uśmiechnięty, a tak się dzieje.

każdy ma prawo mieć swoje zdanie; ja swoje od nośnie Iczęści Twego maila zachowam dla siebie, bo musiałbym Ci ubliżyć a nie sprawia mi to przyjemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Bardziej mi to przypomina dziary robione przez lekko wstawionego kolegę podczas domówki

O j to chyba nie widziałeś takich dziar. Pracuję z trudną młodzieżą, która właśnie takie ma - to dopiero są "dzieła". Za takie coś to bym wykonawcy ręce poobcinał, ale to taka dygresja.

 

Mnie się nie podobają ani autora tematu ani te z tattoo allien choć musze przyznać, że jestem bardzo wybredny i przeglądając tysiące zdjęć gotowych dzieł bądź projekty (flash to się chyba nazywa) podobały mi się dwa, trzy.

Prawdą też jest, że gust z wiekiem się nieco zmienia i do tych co mi się podobały kiedyś doszły jeszcze ładnie zrobione teksty.

A co do studia - to ja swoje trzy tatuaże zrobiłem w łódzkim Sigilu i tam też będę robił ew. następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...