Jump to content

Tatuaż Artystyczny,Kolczykowanie!Gniewkowo K/Torunia!!!


rosiustattoo
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie!!!

 

zapraszam wsystkich pasjonatów tatuaży, kolczykowania no i oczywiście motocykli!!! :crossy:

 

posiadam profesjonalny sprzęt, mnóstwo wzorów i ciekawe wizje :buttrock: ... hehe

higiena to PODSTAWA do działania!!! :lalag: sprzęt jednorazowy!!!

 

popprawianie oraz przykrywanie starych tatuaży, nowe kompozycje...co dusza zapragnie

 

duży wybór kolczyków-na chwilę obecną cena z przekłuciem-40 zł!!!!

 

dojazd prosty... miejsce do postawienia motocykla(bądź w chłodne dni dwuśladowca :icon_biggrin: ) na działce, na której znajduje się studio.

 

stronka internetowa niedługo powstanie mam nadzieję... :icon_biggrin:

tel. kontaktowy 668228099

Gniewkowo, ul. Działkowców

zapraszam do obejżenia portfolio oraz wyboru wzoru... :biggrin:

Edited by rosiustattoo
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

witam na razie utworzyłem stronke na myspace także fotki jakieś są... :lalag:

proszę o opinię

no i oczywiście chętnych zapraszam

pozdrawiam :crossy:

 

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...5&albumId=73128

 

 

 

panowie!!

jeśli zdecydujecie się u mnie na tatuaż do końca lutego, wasza pani ma dowolny kolczyk w dowolne miejsce z mojej gablotki + przekłucie gratis!!

zapraszam

 

 

 

 

 

Edited by rosiustattoo
Link to comment
Share on other sites

Widzę że i moja dziara jest , mam nadzieję że już trochę wprawy przez te 2 lata złapałeś bo ja za poprawkę 1400zł zapłaciłem w jednym z lepszych studio. Pozdrawiam

 

nabrałem wprawy i to dużo;

przez prawie 3 lata dużo można zdziałać- nie próżnowałem i nadal nie próżnóje.pozdrawiam

Edited by rosiustattoo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzę że i moja dziara jest , mam nadzieję że już trochę wprawy przez te 2 lata złapałeś bo ja za poprawkę 1400zł zapłaciłem w jednym z lepszych studio. Pozdrawiam

:biggrin:

Zgon...

Ale się ubawiłem.

BUHAHAHAHA...

No i tak te dziary wyglądają własnie jakby w połowie zrobione były. :icon_twisted:

Link to comment
Share on other sites

:biggrin:

Zgon...

Ale się ubawiłem.

BUHAHAHAHA...

No i tak te dziary wyglądają własnie jakby w połowie zrobione były. :icon_twisted:

 

 

ubawiłem się ja również kiedy przeczytałem Twego maila kolego...

albo nic nie czaisz w kwesti tatuażu albo jesteś jak to nazwałeś: "w połowie zrobiony" :icon_question:

 

Link to comment
Share on other sites

Bardziej mi to przypomina dziary robione przez lekko wstawionego kolegę podczas domówki :)

Pozwolę sobie na mały spam - http://www.tattooalien.com/ - do gościa przyjeżdżają ludzie z całego kraju i nie tylko. Sam u niego robiłem i mogę go z czystym sumieniem polecić.

 

 

 

je się cieszę, kiedy klient wychodzi ode mnie uśmiechnięty, a tak się dzieje.

każdy ma prawo mieć swoje zdanie; ja swoje od nośnie Iczęści Twego maila zachowam dla siebie, bo musiałbym Ci ubliżyć a nie sprawia mi to przyjemności...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bardziej mi to przypomina dziary robione przez lekko wstawionego kolegę podczas domówki

O j to chyba nie widziałeś takich dziar. Pracuję z trudną młodzieżą, która właśnie takie ma - to dopiero są "dzieła". Za takie coś to bym wykonawcy ręce poobcinał, ale to taka dygresja.

 

Mnie się nie podobają ani autora tematu ani te z tattoo allien choć musze przyznać, że jestem bardzo wybredny i przeglądając tysiące zdjęć gotowych dzieł bądź projekty (flash to się chyba nazywa) podobały mi się dwa, trzy.

Prawdą też jest, że gust z wiekiem się nieco zmienia i do tych co mi się podobały kiedyś doszły jeszcze ładnie zrobione teksty.

A co do studia - to ja swoje trzy tatuaże zrobiłem w łódzkim Sigilu i tam też będę robił ew. następne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...