Skocz do zawartości

Zloty, wyjazdy, spotkania


Mikołaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów został poruszony wątek o planowanych wyjazdach, więc pomyślałem żeby stworzyć w związku z tym osobny temat.

 

także,

 

-Częstochowa? pojawił się głos odradzający tą imprezkę, ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia??

- we wrześniu myślę że znów wybierzemy się na zlot formowy nad zalew sulejowski , BORKI :buttrock:

- wcześniej to chyba czerwiec myślę że fajny zlocik zorganizuje Panther FG w Komarówce Podlaskiej, w tym roku było parę osób od nas i było bardzo fajnie

- no myślę, że będą liczne weekendowe wyjazdy spontaniczne:)

 

 

Więc iż ponieważ temuż piszcie swoje propozycje wyjazdowe na sezon 2009

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim Świecie motocykli opisany jest wyjazd do Bawarii, jak teraz zaczniemy odkładać może za jakieś dwa lata pojedziemy.

 

A z wyjazdów może Ukraina?? Gdzieś tu niedaleko granicy, Lwów? weekendowy wyjazd, wiadomo że wszystko zależy od kasiorki czy będzie czy nie.

 

Hymm ale myślę, że wyjazd 3dniowo weekendowy w zakrętowe bieszczady czy inne górzyście zakrętowe tereny ma szanse zaistnienia.

 

P.S. szukam pracy, trzeba odkładać na wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja proponuje Ostrów lub we wrześniu

PS Tylko taki trochę większy niż w tamtym roku

 

 

kurde, dzieciaku, zastanów się zanim zaśmiecisz znowu forum.

To co piszesz nie ma sensu - zero ładu i składu, twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do wątku, na dodatek wku**ia czytającego.

Weź się zastanów zanim coś głupiego napiszesz, bo jeszcze bana dostaniesz i co będzie.

 

Co do Bieszczad, to polecam przełom kwietnia-maja, lub wrzesień-październik, najpiękniejsze widoki i mało ludzi jeszcze. 3 dni to trochę mało, chyba że chcieć zrobić tylko dużą pętle bez odwiedzania ciekawych miejsc.

Warto też wdrapać się na Tarnicę - 3,5 godzin wspinaczki ale warto, dla słabszych polecam wędrówkę na Caryńską :)

 

 

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o 3 dniowe weekendy, to ja proponowałbym wyjazd na Słowację. Ja jeszcze nie miałem przyjemności być na takim wypadzie ale od znajomych słyszałem ,że widoki są zajebiste i trasa dość ciekawa. Tylko tak jak wspominaliście na taki wyjazd trzeba troche kasiorki odłożyć.

 

 

...

Edytowane przez Trauma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, kupie 5 litrów oleju na dolewke i moze dojade do lwowa i spowrotem bz zatarcia silnika... :rolleyes:

 

Trauma, spokojowo pisz...

Nie nerwuj się :smile:

 

A na Twoim miejscu to na słowacje bym sie bał ciut jechać :icon_mrgreen:

Jakaś kontrola może być i buba :rolleyes:

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi znajomej :D:D byli już na słowacji 4 albo 5 razy. Bez uprawnień ;] nie no ale ja już rozpoczołem kurs więc na wiosne będe już 100% motocyklistą :D:D <hurrra> ;], Ale Słowacja podobno jest bardzo atrakcjyjna zwłaszcza latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trauma, no raczej w 3 dni to zdążysz pojechać i wrócić, a o oglądaniu widoków i ciekawych miejsc raczej zapomnij. Na samo polatanie po winklach w okolicy Popradu i Svidnika cały dzień potrzeba, a będąc tam warto odwiedzić jaskinie i pogrzać dupę w gorących źródłach....

A to tylko część ciekawych miejsc na słowacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem bardziej na myśli zwiedzanie w czasie jazdy ;) przynajmniej tak tamci koledzy sobie to zorganizowali, ale w sumie słuszna uwaga jak już wyjechac w taką trase to warto by było coś zobaczyć oprócz widoku z pod kasku ;) myśle, że zebrałaby się mniejsza grupka która wyjechałaby np. na 7 dni? Bo wiadomo ciężko napewno z czasem będzie. Jednak pewnie znajdą się osoby ,które zapisałyby się na taki wypad. Ja bardzo chętnie. Może jeszcze za wcześnie na planowanie jakiś szczegółów ale takie sprawy jak data i trasa to można powoli myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki offtop, Trauma posiadanie prawka na A nie jest jednoznaczne z byciem motocyklistą moim zdaniem, są jeszcze różne odmiany np. kierujący motocyklem. Nie twierdzę, że nie będziesz motórzystą, ani się nie czepiam, tylko zwracam Twoją uwagę na tą kwestię.

 

A co do wypadów tygodniowych to różnie może być z czasem ale myślę że parę osób się uzbiera, ja to będę miał zajęcia więc trudno będzie, także zostają mi weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przewielką ochote na gory stołowe,na Pragie czieską..kasa jest juz w pofeliku,urlop sie zbiera w robocie :) oczywiscie wypad gora 5-cio motocyklowy. nie istnieje pojecie zwiedzania w duzej grupie motocyklistów. z praktyki dobrze o tym wiecie.

kolejna propozycja to np. Wrocław , Podelasie .. wogole troche km w polske sie zapuscic.jak to kiedys gadalismy-pod namioty i w lesie przystanki :) ale chetnych na to zapewne mało bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy większą ilością motocykli

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62377&st=0

 

w tym temacie jest też link do zasad jazdy w grupie, można poczytać bo ciekawe i pouczające.

Merhu jak by było dużo chętnych to można jechać ale podzielić się po prostu na grupki po 5-7 motocykli i spotykać się w wyznaczonych miejscach. Wiadomo ze jak mniej motórów to i łatwiej wyprzedzać, pamiętacie wyjazd do kazimierza którejś niedzieli? za dużo motocykli w grupie jak na tamtą drogę. Także pomysł z grupkami nie byłby zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj ja o tym prawku i byciu motocyklistą to tak z przymrużeniem oka, nie bede pisał o tym jak motocykle kocham bo trzebaby nowy temat założyć ;)

 

Co do podziału na grupki napewno dobry pomysł napewno łatwiej się zorganicować w 5, 7 motocykli niż w 15... Ale tak jak mówie najpierw trzeba mieć chętnych na takie wypady nie musi być to koniecznie Słowacja, móże być i Praga... Byle by pojechać i zobaczyć coś interesującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...