Carry Posted December 21, 2008 Share Posted December 21, 2008 Siema, zamawiam rzeczy z USA dla siebie, jesli chcecie mozemy umowic sie jakos na wslkona wysylke jakos sie dogadamy z wysylka Alipnestars ICON, EVS, 661, mnostwo firm narpawde w dobrych cenach, dajcie mi znac a podam wam cene i ja\kos sie gagadamy:) to nrpawde do bra okzacja, jest taniej, porzadniej i bardziej oryginalnie nize w polsce. gg: 2920767 Tel. 600492686 @: ca_rry@wp.pl Dajcie szybko znac!! Pozdrawiam! Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.