Jump to content

ZX6R J części


viktor24
 Share

Recommended Posts

Witam,

sprzedam resztki z mojej kawy:

 

przednie koło, stan BDB 199zł (opona do wymiany)

tylne koło, stan BDB 159zł (opona do wymiany)

gaźniki kpl 199zł (wg zegara natłuczone miały 32k km)

moduł cena 159zł

linki gazu cena 10zł szt :)

airbox 49zł

roglaz 49zł

tylne podnóżki pasażera BDB 49zl szt

stelaż zadupka prosty stan BDB 99zł

tarcza tylna stan BDB 49zł

tylny zacisk z pompą i rezerwuarkiem 79zł

siodło przednie 49zł stan BDB, bez przetarć itp

lampa tylna 89zł stan BDB

wahacz stan BDB 99zł

amor centralny przebieg taki jak reszta:) 59zł

pompa paliwa 59zł

półka górna bardzo ładna wraz ze stacyjką i kluczem 139zł (za komplet z wlewem i zamkiem siodla 189)

instalacja 49zł

posiadam jeszcze gaźnik od swojego starego GSa 91 rocznik cena 49zł

ślimak prędkościomierza również do GSa cena 49zł

i trochę różnego szpeju po moich moto

pozdrawiam

PS w razie hurtowych zakupów zrobimy promocję z już i tak małych cen:)

 

mój numer tel: 502 395 359

 

Edited by viktor24
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

sprzedam resztki z mojej kawy:

 

przednie koło, stan BDB 199zł (opona do wymiany)

tylne koło, stan BDB 159zł (opona do wymiany)

gaźniki kpl 199zł (wg zegara natłuczone miały 32k km)

moduł cena 159zł

linki gazu cena 10zł szt :)

airbox 49zł

roglaz 49zł

tylne podnóżki pasażera BDB 49zl szt

stelaż zadupka prosty stan BDB 99zł

tarcza tylna stan BDB 49zł

tylny zacisk z pompą i rezerwuarkiem 79zł

siodło przednie 49zł stan BDB, bez przetarć itp

lampa tylna 89zł stan BDB

wahacz stan BDB 99zł

amor centralny przebieg taki jak reszta:) 59zł

pompa paliwa 59zł

półka górna bardzo ładna wraz ze stacyjką i kluczem 139zł (za komplet z wlewem i zamkiem siodla 189)

instalacja 49zł

posiadam jeszcze gaźnik od swojego starego GSa 91 rocznik cena 49zł

ślimak prędkościomierza również do GSa cena 49zł

i trochę różnego szpeju po moich moto

pozdrawiam

PS w razie hurtowych zakupów zrobimy promocję z już i tak małych cen:)

 

mój numer tel: 502 395 359

 

...i ciągle aktualne:)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,

sprzedam resztki z mojej kawy:

 

przednie koło, stan BDB 199zł (opona do wymiany)

tylne koło, stan BDB 159zł (opona do wymiany)

gaźniki kpl 199zł (wg zegara natłuczone miały 32k km)

moduł cena 159zł

linki gazu cena 10zł szt :)

airbox 49zł

roglaz 49zł

tylne podnóżki pasażera BDB 49zl szt

stelaż zadupka prosty stan BDB 99zł

tarcza tylna stan BDB 49zł

tylny zacisk z pompą i rezerwuarkiem 79zł

siodło przednie 49zł stan BDB, bez przetarć itp

lampa tylna 89zł stan BDB

wahacz stan BDB 99zł

amor centralny przebieg taki jak reszta:) 59zł

pompa paliwa 59zł

półka górna bardzo ładna wraz ze stacyjką i kluczem 139zł (za komplet z wlewem i zamkiem siodla 189)

instalacja 49zł

posiadam jeszcze gaźnik od swojego starego GSa 91 rocznik cena 49zł

ślimak prędkościomierza również do GSa cena 49zł

i trochę różnego szpeju po moich moto

pozdrawiam

PS w razie hurtowych zakupów zrobimy promocję z już i tak małych cen:)

 

mój numer tel: 502 395 359

 

...i ciągle aktualne:)

jeszcze aktualne, ceny 10% w dół. Ja na prawdę nie chcę trzymać tego szpeju, bo mnie moja K. chce juz przy samym tyłku zdekapitować..:P

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...