Skocz do zawartości

Yamaha YZ 250F "05


damian-kmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!

Mam na sprzedaż YZ 250F. Rok produkcji to 2005, nie tak jak większość yzf które w rzeczywistości są z rocznika 2004 lub 2003, widać to na pierwszy rzut oka patrząc na przednie zawieszenie( lagi) w starszych rocznikach sa zupełnie inne w roczniku '05 modernizacji uległ również tylny wahacz, jeśli ktoś nie nadal nie wierzy mogę podać nr ramy i udowodnić rocznik dzwoniąc do serwisu. Stan motocykla oceniam na bardzo dobry. napęd w dobrym stanie. W motocyklu zostały wymienione następujące części:

 

-tarcze sprzęgłowe EBS-a (270zl)

-klocki hamulcowe przód i tył(delta) (150zł komplet)

-nowy napęd(zębatki + złoty x-ringowy łańcuch( na łańcuchu jest ejszcze oryginalny smar- wymianiony w zeszłym tyg) 450zł,- świeca NGK (22zł)

- klamka hamulca(25zl)

-klamka sprzęgła (15zl)

-gruba dętka (4mm) z przodu

-gąbka na kierownice FLY 40zl( na zdjęciu jej nie ma)

-Listki Polisport 70zl ( nie ma ich na zdjęciu)

- Nowa opona tył 190zl

-Olej wymieniany co 6mth wraz z filtrem co wymianę( zrobiłem to w tym tygodniu)

 

Motocykl posiada wiele tuningowych dodatków renomowanych firm mianowicie:

-Grubą kierownice (fatbar)MAUGRA

-sportowy wydech FMF Q4 wart 2,5tys PLN , który nadaje piękny basowy dźwięk, do wydechu posiadam również tzw. Dławik , który można założyć w każdej chwili i który nie tyle obniża moc co wycisza pracę silnika,

- Okleine One Instrudies,

-Super przyczepne siedzenie One Instrudies,

- Felgi Excel,

-aluminiowy korek wlewu paliwa mx sports,

-manetki scott (70zł)

 

Yamaszke używałem czysto amatorsko nie brałem udziału w żadnych zawodach. Motor jest moim oczkiem w głowie, co jazdę jest regularnie serwisowany myty, łańcuch smarowany, filtr czyszczony i nasączany itp. Motocykl bardzo mocny i rewelacyjnie się prowadzi nie bez powodu był najlepszym motocyklem roku '05 w swojej klasie :) Użytkowany na olejach najlepszych marek. Cena 9400PLN. Zapraszam na oględziny. Sprzedaje ponieważ jestem zmuszony do kupna czegoś z rejestracja.

info:

 

FOTKI:

http://bikepics.com/pictures/1261810/

http://bikepics.com/pictures/1261811/

 

tel 788-937-424

gg:5390930

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze wlasnie sie rozgladam za czyms z crossikow bo caly czas jezdze na scigaczu i nawet rozgladalem sie czy nie ma cos z moich okolic i widze ze tez z Kielc jestes.

Tylko chyba z tego co widze i piszesz to nie zarejstrowany jest ale czy wszystkie papiery. Lampe dolozyc i mozna po drodze :P

 

Tylko cena moglabyc nizsza bo patrzylem bardziej na 450 z lat 2001 mniej wiecej. Moze popoludniu jak wroce sie zgadamy to mi wiecej powiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...