Skocz do zawartości

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


PARUZEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakladalam ten temat już kolejny ale mile nastawiony o tym czy coś bedzie organizowane przez lubelskich motocyklistow jak i LSM w związku ze zbliżającą się WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Pisze wcześniej ponieważ już powoli można coś szykować obgadywać ten temat do czego bardzo zachęcam.

Ale glownym celem jest pomoc JURKOWI w zbiórce funduszy na dogodny cel reszta informacji w najbliższym czasie. Ja tylko temat zapuśćilem i prosil bym wypowiadać na ten temat w milych slowach tego znaczenia :)))

KRÓTKO ZE STRONY WOŚP

!!! Zaczynamy!!!

 

Już siedemnasty raz zwariujemy z radości!

 

Zaczynamy XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Z wielkimi nadziejami i ogromną wiarą w to, że to co robimy ma sens! Wielki sens! Bo czy ratowanie ludzkiego życia ma sens? Odpowiedź znamy wszyscy. I choćby dlatego mamy wiarę, wiarę w ludzi, którzy już od 17 lat grają z nami i ratują życie dzieciaków. Mamy wiarę w czynienie dobra, wiarę w dobre anioły, wiarę w sens tego co robimy, sens tego co jest w życiu ważne. I cieszymy się, że taką samą wiarę w sens Wielkiej Orkiestry mają Wolontariusze, mieszkańcy Zielonej Góry, władze miasta i sponsorzy, którzy rok rocznie wspierają nasze działania. To wszystko podtrzymuję naszą chęć i dodaje sił. Sił i wiary dodają także zdrowe dzieciaki, które uratował sprzęt kupiony przez Fundację. Tym razem zbieramy pieniądze na rzecz wczesnego wykrywania i leczenia chorób nowowtworowych u dzieci. Jaka to straszna choroba, jaki ogromny powoduje ból i cierpienie - o tym chyba mówić nie trzeba.

 

Dlatego gramy, dlatego będziemy zbierać pieniądze, dlatego wołamy do Was wszystkich - zagrajcie z nami podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze !!!

POZDRAWIAM ZACHĘCAM :)))))))))

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

Sztab WOŚP w Lublinie

<<<<<<Co Lsm-osicze na to ???????? >>>>

 

 

O lubelskim sztabie przy TVP3.

Nasz Sztab powstał z bardzo prostej przyczyny. Po raz kolejny chcieliśmy być zaangażowani w pomoc przy organizacji tej wyjątkowej imprezy, jaką niewątpliwie jest kolejny (już XVI !!!) Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chcemy aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach, chcemy być zaangażowani, chcemy być aktywni, chcemy zachęcić i pomóc innym włączyć się do akcji ratowania życia tych najmłodszych, poszkodowanych w wypadkach.

Prowadzimy zapisy wolontariuszy, uczestniczymy w organizacji Finałowych imprez, które odbędą się 13.01.2008, uśmiechamy się i dzielimy optymizmem i zapałem do pracy.

Serdecznie zapraszamy Was potencjalnych wolontariuszy i wszystkich tych, którym nie jest obojętna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jej działania.

Zapraszamy do Sztabu mieszczącego się w siedzibie Lubelskiego Oddziału TVP (ul. Raabego 2) do pokoju 017 w godzinach od 10:00 do 18:00 ; tel:081 532 42 91 w.285 lub (0) 500 601 277

sztabowa poczta e-mail

 

Kto jest Kto w sztabie przy TVP3 w Lublinie:

 

Sebastian Krzesiak "MAŁY"-Szef lubelskiego Sztabu przy TVP3.

"MAŁY" to wieloletni wolontariusz Orkiestry. Szaleniec, człowiek o największym sercu po tej stronie Wisły. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, nie ma miejsc, których by nie odwiedził, nie ma słów, których by nie wypowiedział. Doskonały organizator pracy i wszelkich innych "przyjemności".

 

Skrzypek Andrzej "Kobra"

Jego motto życiowe "Jeśli kochasz to co robisz to robisz to najlepiej" to zdanie w pełni odzwierciedla jego osobowość. Pozytywnie zakręcony człowiek o wielkim sercu. Największą radość sprawia mu to gdy może uszczęśliwić drugą osobę. W jego towarzystwie nie można sie nudzić, jak sam twierdzi :"Zawsze jest coś do zrobienia". Jednym zdaniem nie można go określić, należy go poznać. Związany ściśle z kulturą klubową i muzyką w najróżniejszych postaciach

 

Paweł Gawdzik "Biceps"

"Biceps" to najlepszy kierowca, człowiek żyjący motoryzacją który o samochodach wie wszystko, ale to nieznaczny że nie ma dobrego serca lubi pomagać innym!!!! I dlatego został członkiem Sztabu W.O.Ś.P

 

Paweł Szymajda "Szymek"

"Szymek" to człowiek siłacz, za młodych lat jadał podwójne porcje, ale dzięki temu mamy w�ród nas człowieka o nie tylko wielkich gabarytach ale też o WIELKIM sercu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

*po co dzielic motocyklistów lubelskich na "ich" i "nas". ja jestem lubelakiem i lsmowiczem,a czuje sie jakby jedni byli lepsi od drugich.nie uwazacie ze przez pisanie "co lsmowicze na to?" odpychamy od siebie ludzi?ja obiektywnie uwazam ze tak.do przemyslenia*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja odpadam... nie mam podnóżków :P

ktoś się nie bał i... :P

 

wiesz co... dziwny zbieg okoliczności bo akurat wszedłem w posiadanie używanych podnóżków do takiej yamahy ;D chcesz to tanio odstąpie ;p , nie no nie można się śmiać z czyjegoś nieszczęscia ;p Dasz rade i bez, podkuj sobie buty i będziesz nogi na piecyku sobie trzymał :)

 

ps. W niektórych miastach zaplanowany jest już cały przebieg imprezy, chyba i my możemy powoli coś ustalać.

Edytowane przez Trauma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kompetentna osoba wypowiadam się.

 

Miałem dzisiaj rozmowę z człowiekiem z Panther FG, no i zaproponowali żeby w sobotę 10.01.2009 czyli dzień przed orkiestrą kto jest chętny wybrać się do TVP Lublin i wyrobić legitymacje te dla wolontariuszy no i wziąć puszki, trzeba mieć ze sobą 2 zdjęcia.

 

Co to samego finału WOŚP to propozycja jest taka, żeby podzielić się w grupki po 5-7 motocykli i poustawiać się w jakiś strategicznych miejscach w Lublinie czy Lubartowie. Potem zajechać do Parku Saskiego, tam zdaje się będzie główny punkt finałowo-koncertowy, to pojechać tam, pograć na silnikach, może chętny spali gumę:D no i później chyba pojechać i zdać kasiorkę co się uzbierało, do punktu oddawania kasiorki, który gdzieś tam będzie.

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!!! :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

W motocyklach niech zagrają serducha,

A pieniążki zabrzęczą w pełnych puchach

na 2oo LUDKOWIE wsiadamy!!! :biggrin:

i z ORKIESTRĄ OWSIAKA śmigamy.

Na dwóch kołach,dwóch nogach czy quadach

niech się każdy w tę Akcję dokłada :biggrin:

 

Działamy coś :icon_question: Byśmy spróbowali nie :icon_evil: No- rozumiemy się???!!!!!

Mnie się już w łepetynie klaruje jakieś cóś i po dojściu do się po Szampańskim Sylwestrze będę pisać szczegóły.

 

BAWCIE SIĘ SUPER I Wszystkiego NAJJJJJJJJJJJJJJ w NOWYM 2009 ROKU

co Nam się zbliża krok po kroku.

I niebawem stanie u drzwi :biggrin:

jak kiedyś słynna ZAŁOGA DŻI

Pozdrawiam --- Joaśka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...