Skocz do zawartości

Pościg w Płocku


serwient
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak tragicznie. Jak się skromnie siedzi to nie warczą. Raz katamaranem mykałem do pracy do Gądek (jeszcze nie było autobany tylko taka piekielna eska z 40km/h) i mnie nakręcili vectrą. Spodobał mi się ich tekst: "Panie, ale za Panem to sie baliśmy tam wjechać" :clap: . Faktycznie trochę driftem tam leciałem, a wtedy słowo drift nie było znane :biggrin: , bo szybcy i wściekli jeszcze się nie nakręcili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt! Z psami trzeba grzecznie. Jak pyskujesz to zawsze Ci doj****ą. A jak z kulturą do nich to się już tak nie jeżą, chyba , że trafisz na buraka, ale wtedy trzeba żądać rozmowy z jego przełożonym. A tak w ogóle YAMAHA, to miałeś wybitnie ch****ą papugę.

jak podchodzisz z kulturą to zazwyczaj łagodniej podejdą do ciebie. I co z tego że żądasz rozmowy z przełożonym, ma wstać z łóżka np. jak jest noc i nie ma nadzoru i przyjechać bo jaśnie pan sobie życzy rozmowy. Żadne rozporządzenie ani zarządzenie nic takiego nie reguluje to nie wiem gdzie ty takie bajki słyszałeś i jeszcze innym w głowie mieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.D. po tym jak sąd wje.ał mi wszystkie zarzuty(policja wlepiła mi ponad 30 pkt. "pisze bez szczegółów żeby mnie żaden pies nie rozpoznał-serio!!!" to czekałem na wyrok, po ustaniu zakazu prowadzenia pojazdów w sumie na poł roku udałem się do urzędu komunikacji i co?

ODEBRAŁEM PRAWKO I LATAM DALEJ TYLKO ŻE JUŻ OSTROŻNIE LUB TAK ABY MNIE NIKT NIE DOSZEDŁ

 

można mieć fart tak jak ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, to zakaz prowadzenia pojazdów cię obowiązuje. Więc co za różnica czy masz plastik, czy byś go nie miał? Jak cię zatrzymają, to i tak to wyjdzie. Chyba, że trafisz na policjantów o których opowiada się kawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze z Góry Kalwarii do Mińska Mazowieckiego. Jechali Mondeo V6, ale dojechali mnie tylko dlatego, bo TIR zrobił korek na rondzie, bo się zablokował. Ale jechali za mną ostro.

 

rozumiem, że masz gdzieś pewnie kwitek, żeby się pochwalić takim wynikiem :icon_question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...