Skocz do zawartości

ERZBERG 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jechać w tym roku jako widz, nie wyszło. Planowałem jechać jako widz w 2009 ale tak żeby wziąć ze sobą motor i pojeździć gdzieś tam jak da radę. Teraz mnie zaintrygowałeś tym Prologiem - słyszałem tylko że w 2007 była niezła masakra. W sumie czemu nie... Napisz coś więcej, ilu was jedzie, jak zabieracie motory, kiedy dokładnie chcecie jechać i czy to pewne?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy we 2 na 101% planuje wciagnac w to jeszcze paru kolegow.

Uwazam ze zabawa bedzie super, plan na dzis jest taki: start w prologu 80eu. Prolog to zdaje sie 16km szutru, drogi dla ciezkiego sprzetu budowlanego, koncza to wszyscy, ludzie jada tam ponoc nawet skuterami i tez im sie udaje.

 

Z 1500 osob z prologu 500 z best time startuje w hare scramble i to jest wlasnie ta mega rzeznia ;D ktorej jak narazie planujemy tylko kibicowac. Za te 80eu masz miejsce na 3dni w paddocku dla zawodnikow i zabawe w prologu.

 

Jak jedziemy wstepnie myslimy o auto transportowym z wypozyczalni, albo auto osobowe z przyczepka. Nastawiamy sie na nocleg na miejscu w aucie albo pod namiotem, z tego co wiem to wszystkie miejsca hotelowe sa zarezerwowane w okolicy ponoc.

 

Ludzie tam africa twin sie swietnie bawia i harleyami wiec XT bedziesz szalal.

 

Liczymy na duzo jazdy po terenie poza klasyfikacja hare scramble. Tam sa jeszcze eventy towarzyszace.

 

Sprzety jakie bierzemy to EXCR450 i kumpel ktory wierze ze sie skusi TTR600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy we 2 na 101% planuje wciagnac w to jeszcze paru kolegow.

Uwazam ze zabawa bedzie super, plan na dzis jest taki: start w prologu 80eu. Prolog to zdaje sie 16km szutru, drogi dla ciezkiego sprzetu budowlanego, koncza to wszyscy, ludzie jada tam ponoc nawet skuterami i tez im sie udaje.

 

Z 1500 osob z prologu 500 z best time startuje w hare scramble i to jest wlasnie ta mega rzeznia ;D ktorej jak narazie planujemy tylko kibicowac. Za te 80eu masz miejsce na 3dni w paddocku dla zawodnikow i zabawe w prologu.

 

Jak jedziemy wstepnie myslimy o auto transportowym z wypozyczalni, albo auto osobowe z przyczepka. Nastawiamy sie na nocleg na miejscu w aucie albo pod namiotem, z tego co wiem to wszystkie miejsca hotelowe sa zarezerwowane w okolicy ponoc.

 

Ludzie tam africa twin sie swietnie bawia i harleyami wiec XT bedziesz szalal.

 

Liczymy na duzo jazdy po terenie poza klasyfikacja hare scramble. Tam sa jeszcze eventy towarzyszace.

 

Sprzety jakie bierzemy to EXCR450 i kumpel ktory wierze ze sie skusi TTR600.

 

Warstar, mnie przekonałeś - tzn. do udziału w Prologu - bo na Erzberg jadę tak czy inaczej, w sumie i tak planowałem ciagnąć motor ze sobą, mam też nadzieję pojeździć poza konkurencjami. Generalnie zarejestrowałem się dzisiaj, musze tylko jeszcze przelać kaskę. Namawiam jeszcze kumpla.

 

Kornol - Erzberg jest w dniach 11-14 Czerwca, a ty załatwiaj urlop już teraz to nie będzie problemu z wyrwaniem się.

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jak czas sie bedzie zblizal trzeba sie jakos zoorganizowac, zeby sie spotkac na miejscu albo np w okolicach erzbergu i razem jakos sie tam bawic w jednej ekipie razniej ;)

 

Czasu mamy sporo wiec napewno jakies nowe wiadomosci i idee przeksztalca sie w ciekawa wizje wspolnego spedzenia czasu na tym ewencie ekipy z tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...