Skocz do zawartości

6 grudnia, jest szansa przedstawić się w pozytywniejszym świetle.


Gładzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie nazwa nie ma tu znaczenia. Na ten temat to z założycielami klubu. Najważniejsze jest to że jesteśmy grupą ludzi którzy potrafią się spotkać przyjemnie porozmawiać i pojeździć oraz zorganizować takie akcje jak choćby ta wczorajsza. Dzięki za to że wczoraj przybyliście. Jeżeli będziecie mieli ochotę zapraszamy na kolejne organizowane przez nas akcje. Zawsze będziecie mile widziani.

 

 

Według mnie ma znaczenie. A pogadać czy pojeżdzić zawsze można i nie potrzeba do tego żadnego szyldu. Chyba że ktoś lubi lans i pedalstwo. Nie żebym robił tragedię ale znam takie Cluby i je walę. Bawcie się z boku i nie róbcie obciachu złym i niesfornym motocyklistom naszego miasta. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywamy się tak jak się nazywamy i zmieniać jej raczej nie bd z twojego powodu. My mamy szyld mamy domenę i swoje forum i to jest przydatne jeżeli tobie to nie pasuje to również mi bardzo przykro. Nie znasz klubu a komentujesz. My nie robimy obciachu oprócz jednego gostka na chińskim zajechanym skuterku. Chyba wszyscy wiedzą o którego chodzi i niebawem zostanie on wydalony z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źli i niesforni :icon_twisted: przyjeżdżają samochodem :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

 

bo mi GPZ nie chciał odpalić :banghead: , a Spectra niech jeszcze nie rzuca się w oczy przykładnym obywatelom :icon_rolleyes: Jak byś był nie z MC to byś pewnie pomógł odjarać :icon_razz: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywamy się tak jak się nazywamy i zmieniać jej raczej nie bd z twojego powodu. My mamy szyld mamy domenę i swoje forum i to jest przydatne jeżeli tobie to nie pasuje to również mi bardzo przykro. Nie znasz klubu a komentujesz. My nie robimy obciachu oprócz jednego gostka na chińskim zajechanym skuterku. Chyba wszyscy wiedzą o którego chodzi i niebawem zostanie on wydalony z klubu.

 

 

Nie sprzęt robi obciach tylko ludzie. Przypatrz się innym klubom, szyldują się i na forum MOTOCYKLISTÓW, wiadomo z kim się pisze. Wy się nie przedstawiliście na forum ale w telewizji przedstawiliście wszystkich jako jakiś MCR. Właśnie daliście się poznać, nie było to w porządku. Ale dzieciaki jeszcze jesteście, mam nadzieję że kiedyś się nauczycie Zycia motorkowego :buttrock:

 

Pewnie bym pomógł ... ale MC zobowiązuje :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

 

dlatego nie mogę mieć pretensji. Jeszcze trochę i cofniesz się ze trzy sprzęty. :icon_mrgreen: Uwaga cofanie się w rozwoju jest niebezpieczne. Nam niewiele może zaszkodzić ale to mogą być nieodwracalne zmiany :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu mówi o wstępowaniu do MCR ? :icon_rolleyes: Przecież to oczywiste że żaden motocyklista nie bd sie bujał z odkurzaczami :icon_exclaim:

Oczywista :clap:

Rarek i Karlo gratulacje dla pierwszych motoclubowiczów, kiedy zaczniecie w haftowanych flekach jeździć. :icon_twisted: Ja pozostanę Easy Rider! :buttrock:

Titi co się tak spinasz :icon_question: Mi to lata i powiewa,że w jakimś programiku radomskim powiedzieli co wiedzieli i wyszło tak jak wyszło. Nie obchodzą mnie żadne kluby i tak zostanie :buttrock: TV kłamie-niewiedziałeś :icon_question: :icon_razz:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólną akcję... fajnie było ucieszyć dzieciaki i pośmigać maszynką w środku zimy.

 

Krótka przelotówka do Kozienic z Muchą dała nam siły na nowy nadchodzący rok :D. Motocykle na nowo umyte i zatankowane znowu zapadły w sen zimowy. Mam nadzieję, że nie na długo i na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy też coś się ruszy :cool: .

 

Pozdrowienia Astarte i Miklas :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest qrwa motoclub Radom. Gładzior co ty tu kombinujesz i szeregujesz nas w jakichś klubach bez uprzedzenia :icon_evil:

Faktycznie, wyszło tak, że wszyscy jesteśmy pod jednym szyldem. Zapomniałem dodać, że gościnnie uczestniczą też inni motocykliści. Szczerze mówiąc ciebie jakoś szczególnie nie powinno boleć skoro byłeś samochodem :cool:

Takie MC są gorsze od PZPR-u. Może się zarejstrowaliście jeszcze w KRM.

Planujemy właśnie, choć generalnie nie chcemy się jakoś bardzo zobowiązywać. Po prostu jesteśmy grupą pasjonatów i tyle.

Gładzior cały szacun dla ciebie przepadł, myślałem że robisz to bezinteresownie.

A co nazwa klubu zmieniła w interesowności?

 

Jeśli cokolwiek cię uraziło-przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólną akcję... fajnie było ucieszyć dzieciaki i pośmigać maszynką w środku zimy.

 

Krótka przelotówka do Kozienic z Muchą dała nam siły na nowy nadchodzący rok :D. Motocykle na nowo umyte i zatankowane znowu zapadły w sen zimowy. Mam nadzieję, że nie na długo i na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy też coś się ruszy :cool: .

 

Pozdrowienia Astarte i Miklas :crossy:

 

Racja racja ... na WOŚP ma być dominacja moto :buttrock:

Astarte , foty aż tak straszne ? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich, którzy robili foty. Na kiedy by wam pasowało spotkać się (np. na fontannach) i przynieść ze sobą na płytce swoje foty(mogę zwrócić koszt płytki).

Chodzi o to, że chcą do sponsorów wysłać listy z podziękowaniami i załączyć fotki. Wiadomo, że jeśli poczują się docenieni łatwiej pomogą za rok.

 

Także kiedy wam pasuje?

 

Mogę się też z kimś umówić w jakimś miejscu, albo przez jakiegoś znajomego przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...