Skocz do zawartości

Andrzej Gwiazda miał wypadek


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej Gwiazda padł ofiarą pedała w puszce - został zdjęty z pasów.

Skutkiem tego leży na OIOM'ie w szpitalu na Solcu w Warszawie z obrazeniami nóg, żeber i głowy.

Czekają go operacje chirurgiczne, więc potrzebna jest krew dowolnej grupy - chodzi o uzupełnienie zapasów szpitala.

Na razie nie odwiedzamy Andrzeja, tak życzysobie jego Mama.

Dam znać, kiedy będzie można wpaść i zrobić bardachę.

Podajcie dalej.

 

 

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek podaj wiecej danych na kogo oddac krew i szpital

Ja ratowałem tydzien temu swoja Age, powoli wychodzi ze stanu spiaczki , i tez zbirałem krew jesli lekarze zadecyduja ze niebedzie juz jej potrzebna to przkaze ja w waszym kierunku, bo tez czesc krwi chce przkazac dziecom - noworotkom z OIOM, napisz jak sytuacja wyglada itd .. pozdro wierzymy ze wyjdze z tego i walcz tak jak my walczylismy z DWL,SMiPM, BadSeven,Grenium,SokoleOko, itd... i Moja aga juz wybudzona i wygralismy, ale ta walka o nią nie polegała tylko na moejej grze i angarzowaniu , ci ludzie byli ze mna w kazdym momencie .... i za to im Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej leży w szpitalu na Solcu na OIOM'ie, gdzie jest przygotowywany do operacji chirurgicznych.

W wypadku odnósł poważne obrazenia nóg, żeber, klatki piersiowej i głowy. Złamania nie są największym problemem, gdyż pojawił się płyn w płucach i zostały założone dreny. Bez doprowadzenia do ładu organów wewnętrznych nie dojdzie do operacji.

Jednak Endrju jest przytomny, je rosół, rozmawia z rodziną, jednak jest to dla niego bardzo wyczerpujące - stąd zakaz odwiedzin.

 

Krew oddałem w stacji krwiodawstwa przy ul. Saskiej w Warszawie, podając nazwisko i miejsce hospitalizowania biorcy krwi. Panie w okienku "rejestracji" są bardzo miłe i zorientowane, więc podajemy nazwisko Andrzej Gwiazda i szpital na Solcu, co zostaje wpisane w obiegówkę. Po oddaniu krwi proszę zabrać zaświadczenie o oddaniu krwi dla Andrzeja, gdyż prosił o to jego brat Wojtek. Będzie ono potrzebne do jakichś dziwnych rozliczeń między szpitalem a stacją.

 

Stan pacjenta jest stabilny i na szczęście nie występują żadne problemy z głową :lalag: :lalag:

 

 

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam i dziekuje wszystkim :clap: :notworthy:

ktorzy oddali dla mnie krew

przydala mi sie podczas operacji ktora perzeszedlem w zeslym tyg w pon

dzisiaj juz jestem w domu z nga w gipsie i 2 srubami w nodze

ale przynajmniej w domu wreszcie mam dostep do neta i moge cos napisac

ogolnie czuje sie dobrze

martwi mnie to ze bede w gipsie conajmniej 10 tyg

potem wyciaganie srob i kolejny okres w gipsie

wiec podejrzewam ze na moto nie predko wsiade

ale ludze sie ze bedzie to wmiare wczesnie

 

jeszcze raz wszystkim dziekuje

i do zbaczenia gdzies na trasie :crossy:

 

Pozdrawiam

kurujacy sie juz w domu Andrzej Gwizda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie

mam wazna sprawe

do dnia dzisiejszego policja niema cazasu na przesluchanie mnie

z tego co sie dziaj dowiedzialem od osoby prowadzacej niby moja sprawe na komendzie na ul Wilczej w Warszawie

- niema sprawcy wypadku (sa tylko strony w postepowaniu bo nikomu nie przedstawili jeszce zarzutow)

- a policja jeszce nawet nie przesluchala goscia ktory mnie potracil

- moze jak znajdzie czas to przeslucha mnie moze w ten czwartek

 

POTRZEBUJE POMOCY PRAWNEJ

bo wydaje mi sie ze zaczynaja cos krecic

 

Czy macie kogos kto by mi pomogl za darmo

niestety ale niemam kasy na polacenie papugi

z gry dziekuje za wszelka pomoc

 

pozdrawiam

Andrzej Gwiazda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mialem podobna sytuacje,rowniez mialem wypadek z tym ze kobieta wjechala na mnie autem gdy prowadzilem motocykl.Uznano ze jestem winny,nie mialem mozliwosci obrony na miejscu zdarzenia poniewaz zabrala mnie karetka,i ktorys ze swiadkow tak namotal palant ze mnie uznali za winnego.Po pewnym czasie okazalo sie ze dziewczyna ktora mnie potracila to moja kumpela z czasow szkolnych.Odwiedzila mnie w szpitalu,przyznala sie do winy.Policja obiecala ze ja przeslucha,a ona mi sie chwalila dlugo po wypadku ze dostala mandat 200zl i na tym sie skonczylo,nie byla przesluchiwana.Nie bede jej bruzdzil,odpuscilem.Ale fakt ze przesluchiwana nie byla,dlaczego?nie wiem.Moze powinienes przypominac policjantowi zeby sie tym zajeli bo chcesz wiedziec na czym stoisz,naciskaj go.Nie powiedziane ze cos kombinuja po prostu zbijaja baki.Znam dobrego prawnika ale ...za free on nie pomoga niestety.

Zdrowiej czym predzej... :wink:

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...