Skocz do zawartości

Honda mbx---moje pytania


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli klocki masz na wykończeniu to tylko to zmień

 

Nie mam w ogóle 8O

 

 

Oleju w silniku nie ma sensu wymieniać wogle.  

 

Zobacze jak sie z kasą wyrobię bo wolał bym wymienic bo nie wiadomo czy poprzedni własciciel wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pamiętaj żeby nowych klocków nie spalić na starcie - tj. daj im się dotrzeć i nie hamuj zbyt mocno i długo przodem.

 

 

 

Postaram sie bo jakos nie bardzo widzi mi sie wydawania pieniędzy których i tak mam bardzo mało na nastepne klocki

 

Postanowiłem ze wymienie uszzcelniacze bo są popękane. Narazie czeka mnie zbieranie kasy bo po zaplaceiu za klocki zostanie mi niecłe 10zł :cry:

 

Aha jeszzce jedno. Jak/czym i do czego mocuje sie klocki hamulcowe ??? Czy w komplecie z klockami bedzie "te cos" do zamocowania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra klocki juz leża w domu :flesje: Razem z przesyłką wyszły mnie 50 zł (w skleie 69 + przesyłka) czyli troche zaoszczędziłem z czego bardzo się cieszę

Resztę zakupów zrobie w www.sklepmotocyklowy.pl bo to jedyne miejsce gdzie jest wszystko czego potrzebuje

-uszczelniacze 28,9

-linka obrotomierza 22,5

-klosz kierunku 9,9

A plyny zamówie u mojego kolegi w moim miescie :)

 

 

Aha jeszcze jedno. Zeby wymienic uszcelniacze i olej w zawieszeniu trzeba je całe rozbierac ?? Czy moze odkręcic je w półkach :?: Bo nie wiem czy zakładac juz klocki czy jeszcze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić uszczelniacze musisz wyjąć lagi z półek. Następnie od góry uszczelniacze powinny być zapezpieczone pierścieniem. Później od spodu lagi wykręcasz śrube (w GS400 spory ampul, w MTX też) i wyjmujesz lage z jej dolnej części, wcześniej musisz odkręcić górne nakrętki lag. Zlewasz olej, później wypadało by przelać obie części lagi rozpuszczanikiem. Wymieniasz uszelniacze, składasz, zalewasz i jeździsz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierscien ?? Chodzi ci to co lezy prze zebatce  :?:  

http://mbx.sm.pl/silnik/photos/photo_18.html

 

Będe musiał sie przyjzec dokładnie bo u mnie chyba tego nie ma  :?

 

Stary problem, ludzie gubią te blaszki a później nie zakładają tego wogle (no to już jest kretynizm), albo mocują jakoś prowizorycznie... U mnie w MTXie jakis zjeb przyspawal zebatke zdawcza :flesje:

Jak bardzo Ci zalezy na tej blaszce proponuje kupic na www.50cc.nl - ja tak zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...