Skocz do zawartości

Potrzeban krew dla Agi , żony Surówy !!!!


Kudłaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w niedziele, naszkolega Surówa odwióżł żone na ostry dyżur, okaząło się że to sepsa, nabyta w szpitalu.

Lipa jak cholera, jest w śpiączce, potrzebne sa zaświadczenia, że krew zostałą oddana , na nią. Jeżeli zostanie zostanie ząłozone konto dla motocyklistów.

Oto dane od Surówy:

 

potrzebuje Krwi dla moej agi jest w bardzo ciezkim stanie , grupa obojetnie potrzebne mi zaswiadczenie ze oddana na nia

Agnieszka Pacyna

Wojewódzkie Centrum Medyczne SP ZOZ w Opolu

ul. Wincentego Witosa 26

 

 

 

Za pomoc dziekuje z góry w jego imieniu !!!!!!!!!

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bracie za POMOC !!!!

25.11.2008 tak jak Kudłaty wspominał moja Agnieszka potrzebuje WAS!!!! waszej Krwi po to by mogła życ, poraz kolejny byc na Zlocie z Nami, bawić sie i śmiać..... nikt nie wie jaki los nas czeka , jak wiekszość z nas mysli ze mnie to nie dotyczy !!!! ja tez tak myslalem , była chora, zwykły kamień w nerkach, bóle to pojechaliśmy do szpitala.... była tam 3 dni , lekarz podawał leki rozkurczowe i przeciw bólowe , pompował w nia po 3-4 kroplówki dziennie, ale nie kontrolował wydalania moczu , oraz tego ze bol nie przechodzi , wiec w 5 dniu wypowiada decyzje - "PROSZE BYC PRZYGOTOWANYM NA ZABIEG, OTWIERAMY POPOLUDNIU I MUSIMY ZOBACZYC CO SIE DZIEJE W SRODKU" te słowa zbulwersowąły mnie , i w te pędy do Dr. zapytany o jakies badania dodatkowe i widzac jej stan goraczke 40 st. odpowiedzial mi ze nie jestem lekarzem... wypisalem ja na wlansa prośbe i podejmując ryzyko znalezienia innego szpitala. Udało sie , po zbadaniu jej przez lekarzy w Namysłowie ok 120 km od moejgo miejsca zamieszkania , odrazu pogotowiem R zabrano ja do Opola, odrazu na oddział inetensywnej terapi!!! Okazało sie : - zapalenie puc , wsteone zapalenie opon mózgowych, UROSEPSA, Lekarz na wypisie ze szpitala napisał "pacjentke wypisuje z silnym zapaleniem wyrostka robaczkowego" pacjentka wypisuje sie na własne rzadanie i została poinformowana o konsekfencjach jakie moga ja czekac po opuszczeniu szpitala

Obecnie stan jest cieżki , jest pod respiratorem , w spiączce, lekarze walcza o jej zycie

To co ja mam w sobie , jest nie do opisania!!!!

jedno co chce powiedzieć PROSZE WAS O POMOC DLA NIEJ JAK JEDNA WIELKA RODZINE i prezent na świeta by zobaczył jej usmiech !!!!!!!

pozdrawiam Grzegorz "Surówa" Surgut 607 83 46 53

 

Zaswiadczenia z oddanej krwi dla Agi można wysyłać

Grzegorz "Surówa" Surgut

ul.Wyspianskiego 11/9

56 - 120 Brzeg Dolny

"AGNIEŚ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga juz jest miedzy nami , WRÓCILA jest juz na oddzieale Urologi teraz wraca do satbilnego stanu zdrowia, choc to nie koniec jej leczenia, bo czeka ja jeszcze duzo badan i podjecie decyzji co dalej z nerką (też kamieniem), ale jest juz z nami przytomna, usmiechjaca sie , i nie wierzaca w to że ma tylu przyjacół co jej pomogli!!!! DZIEkUJE

Wasza krew pomogła jej...., była leczona z Urosepsy, białkiem C , czesciowo odzywkiwanym z Krwi, jedyna pomoc podaczas choroby Sepsy, lub Urosepsy co zwalcza bakterie powstałe w wyniku zakażen baktejologicznych ....

Po wyzdrowieniu Agi , lekarz który doprowadził do takiego stanu - Urosepsy, stwierdzajac i "musze otwożyc i zobaczyć co sie dzieje i przy okazji wytniemy wyrostek" - zostanie złozony wniosek do sadu , gdzie wczesniej cała sprawe zbadaja biegli sadowi lekarze, ktorzy doatali wstepna dokumentacje... Oby zadne z nas nie musiało placic za czyjes błedy podczas leczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...