Skocz do zawartości

Explorer, Blazer, Bronco itd.


zielorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc zaczęła się zima, okres ciężki i do głowy uderza mój drugi konik - duuuże amerykańce. Tak więc rocznik najlepiej do 1995 (interesują mnie te kanciate). Z tego co zdążyłem się zorientować silnik to głownie w granicach 4 - 5 l v6/8, ale z gazem także bez problemu. Szukam czegoś takiego do 10 tys, co by mi jeszcze kilka groszy na ewentualny serwis zostało i opłaty. Ma ktoś jakieś inne pomysły lub sugestie czy to dobre samochody. Dobrze by było gdyby skrzynia była manualna, napęd przedni odłączany, 2 pary drzwi nie są koniecznością ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zaczęła się zima, okres ciężki i do głowy uderza mój drugi konik - duuuże amerykańce. Tak więc rocznik najlepiej do 1995 (interesują mnie te kanciate). Z tego co zdążyłem się zorientować silnik to głownie w granicach 4 - 5 l v6/8, ale z gazem także bez problemu. Szukam czegoś takiego do 10 tys, co by mi jeszcze kilka groszy na ewentualny serwis zostało i opłaty. Ma ktoś jakieś inne pomysły lub sugestie czy to dobre samochody. Dobrze by było gdyby skrzynia była manualna, napęd przedni odłączany, 2 pary drzwi nie są koniecznością ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Witam.

Ja mam Jeep'a Grand Cherokee z 1996r z silnikiem 5,2l V8. U mnie robi jako auto codzienne, rodzinne i wycieczkowe :)

10000zł to dość mały budżet jak na auto amerykańskie z przed '95. Sam zestaw startowy to spory koszt.

 

Ja swoje autko kocham. Nawet moja Żona go lubi. I ten dźwięk potężnego V8. Jeszcze mnie nie zawiodło. Nie zdarzyło sie żeby zaniemogło. Instalacja gazowa chodzi bardzo dobrze i nie daje osobie znać. Jak jest dobrze położona dobra instalacja to musi wszystko grać.

Ja mogę polecić z czystym sumieniem JGC, na pewno będziesz zadowolony z tego auta. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz jakąś perełkę. Ja szukałem długo ale trafiłem. Możesz mieć problem ze znalezieniem w tej kwocie 5,2l V8 ale 4,0 powinieneś znaleźć.

Problem tylko w tym że ostatnie Twoje wyznaczniki nie bardzo pasują do JGC:

 

-"skrzynia była manualna"

Brak (chyba tylko przy klekocie)

 

-"napęd przedni odłączany"

Bardzo ciężko znaleźć z tym reduktorem lecz to nie znaczy że się nie da.

 

-"2 pary drzwi nie są koniecznością"

W JGC są koniecznością :)

 

Reasumując bardzo fajne auto dające satysfakcję z posiadania i jazdy. MUSI być zadbane. Pewnie jeszcze długo go nie sprzedam :) Na Gwiazdkę auto dostanie "2 liftu i większe koła ale ciii bo usłyszy i nie będzie niespodzianki :)

 

Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało :)

 

Pozdrawiam.

 

Mój Jeep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...