Skocz do zawartości

MIKOŁAJE DO ROBOTY!


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o kur**, szacunek Panie Gazda... ja tam moto już od 3 tygodni trzymam w zamknięciu, a tu widze że sezon w pełni xD, naprawde podziwiam zapał to może on tak ogrzewa podczas jazdy :), ale ja też mam zapał i mi zimno ;p

 

 

Edytowane przez Trauma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie czy ktoś wie do kogo należy ten plac przed galerią centrum?? do miasta czy do galerii

??

 

No i trzeba zrobić burzę myśli, booo się okazało że w domu dziecka, do ktorego mieliśmy jechać to dzieciaki są w wieku licealnym :biggrin: a im się chyba pluszaków nie kupi, jakieś pomysły co można zakupić?? Słodycze?

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są wciąż do kupienia pluszaki od 1zł do 5zł nówki nieśmigane i można podjechać zawsze do szpitala, ooo, i teraz tak....jaka trasa przejazdu??? Ogólnie zbiórkę trzeba by było zrobić na placu zamkowym zaraz się ustali godzinę, na pewno przed południem później przejazd do szpitala bądź domu dziecka stamtąd jedziem szerzyć pogrom na ulicach miasta iiiiiiiiii sruu w Aleje solidarności-Sikorskiego-Kraśnickie-Zana-Nadbystrzycka-Lipowa-Krakowskie--i tu zależy gdzie się ustawimy albo przy galerii Centrum,może być mało miejsca a jak ni to dalej w Narutowicza-Zamojską w górę i myk pod ratusz lub bramę krakowską. ot ci mój pomysł na trasę

 

Zbiórka od 10.00 :crossy: na placu zamkowym myślę że wszyscy się zjadą przed 11.

 

a co do decyzji czy dom dziecka czy szpital dziecięcy to się zobaczy zawsze można w oba miejsca podjechać trochę czasu tu trocę tu, także pisać smsy do kogo się da godzina 10 plac zamkowy

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pisali, że można jeździć w zimie, ale trzeba dobrze rozgrzać silnik,

z kolei zaprzyjaźniony mechanik radził, żebym zostawił w spokoju Fazera ;(

ehh.... a żeby tego było mało to na 10.00 mam zajęcia na Długosza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaju!

Bierzmy co się da! Im więcej, tym lepiej - dzieciaki na pewno się będą cieszyć :biggrin: Pluszaki, jedzenie, książki itp. SYYYYSKO!

PeeS Co z tymi cukierkami z Solidarności? Zasponsorują nas? :>

Poza tym, ja myślę, że fajnie by było, gdybyśmy pojechali i do domu dziecka i szpitala.

 

 

PeeS 2 Ja byłam w tym roku grzeczna, Mikołaju, i chcę (!) prezent :cool:

 

 

 

Niech każdy modli się do swojego Boga o dodatnią temperaturkę i czyste niebo :icon_mrgreen:

:notworthy:

 

Amen :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ludziki!!!! :biggrin:

 

Czy Wszyscy macie już czerwone ubranka? :icon_biggrin: Mikołajki blisko i jak napisał Mikołaj( ale numer mamy na Forum Mikołaja :biggrin: ) parę spraw jest jasnych.

Otóż : data , godzina i miejsce spotkania: 6 grudnia 2008r. godz.10.00 na PLACU ZAMKOWYM w Lublinie.

W pełnym rynsztunku rzecz jasna. :biggrin:

 

Pierwszy cel najazdu: Dom Dziecka przy ul.Generała Ducha w Lublinie ( dawna ul.Wyrwasa).Tam jesteśmy zaproszeni na 11.00. Mam pełną informację ile jest dzieci --- dokładnie 34 w jakim wieku i jakiej płci.

Poznałam tez kilka marzeń maluchów.

Jeśli macie pluszaki,książki możecie dostarczyć przed sobotą.

Pieniążki zbieramy do puszki,która stoi w Rider's Pub.A jeżeli ktoś nie da rady dotrzeć do Ridersa to podaje numer konta na które można wpłacać pieniądze : 73 1160 2202 0000 0000 9266 8537 Bank Millenium

Zbieramy kasiorkę do piątku do 18.00 a potem robimy zakupy i przygotowujemy prezenty.Pakujemy je w worki.

eU dzieciaków jesteśmy do godz.12.45 a potem robimy przejazd trasą Mikołajową na Deptak.

Chcemy rozmieścić się przed Ratuszem i Bramą Krakowską.Stosowne pismo o zgodę jest już w urzędzie i we czwartek 04.12.2008r. dostaniemy odpowiedź.

Tutaj naszym zadaniem będzie obdarowywanie dzieci słodkościami, balonami itd.

Proponuję też wybór najsympatyczniejszego Mikołaja na motocyklu, którego to wyboru dokonają dzieci.

Przwidziana Nagroda :biggrin: dla ZWYCIĘZCY!!! Drobności możemy rozdawać z kasków moto. Zgadzacie się?

Dalsze ustalenia podam do czwartku.

Pozdrawiam ---- Joaśka

 

 

 

 

Nie moje ale fajne i na czasie :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

 

Bajka o św. Mikołaju

 

Już się zaczyna kolęd śpiewanie

Mikołaj idzie odpalić swe sanie

Kopie więc, skacze i pchać próbuje

Lecz żaden z pomysłów tych nic nie skutkuje.

 

Zostawia więc sanie, renifery pęta

Otwiera garaż i wyciąga sprzęta.

A sprzęt ten to jego motocykl treningowy,

Dzięki któremu jest mimo wieku zdrowy.

Prezentów worek na plecak zamienia,

Co pełny i ciężki jest jak z kamienia,

A czapkę z pomponem na hełm enduro.

Zakłada tez gogle i zamyka biuro.

 

Naciska guzik, silnik już grzmi,

Słychać go nawet w sąsiedniej wsi.

Otwiera gaz i ze sprzęgła strzeli

Crossową oponą śnieg i ziemię mieli.

Żadne przeszkody nie są jemu straszne,

Pustynie, gór szczyty czy zakręty ciasne.

Wszystkie zdobędzie w przepięknym swym stylu

Z wskazówką obrotów na czerwonym polu.

Dotrze on wszędzie i w każdy zakątek

By oddać prezenty w rączki naszych dzieciątek.

 

W tym roku jak w święta hałas usłyszycie,

Strzały z tłumika lub silnika wycie

Nie złośćcie się i nie wygrażajcie

To św, Mikołaj, on nie jeździ w aucie.

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...