Skocz do zawartości

przypalone wydechy od pokrowca ( butów )


Rekomendowane odpowiedzi

Majkelpl a po co Ty moto przykrywałeś

 

No wlasnie nie wiem po jaka cholere !!!

Chyba wkurzac mnie zaczelo jak KAZDY na parkingu podchodzi i dotyka MOJEGO Wildka :crossy:

A teraz za kare mam tego gluta :banghead:

Jutro jak odpale to mi zacznie smierdziec i syf bedzie ....

 

Ale glut był świeżutki, nie zdążył się zwęglić.

 

U mnie taz, jak tylko zauwazylem ze cos smierdzi, to zabralem pokrowiec i nie ma zweglenia, tylko plastik sam sie stopil lekko.

Jutro sprobuje zdrapac to gówno i zmyc czyms :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dotykaniem przez ciekawskich to tak u nas jest.Wkurza to bardzo.potem te wszystkie odbite łapki trzeba czyścić.Ale zdziwiłem się w Chorwacji,moto stało pod hotelem na campingu,chodziło tom mnóstwo ludzi;dorosłych i dzieci i nikt nie podchodził i nie macał.Wszyscy oglądali i podziwiali z daleka.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz po bolu :buttrock:

Wildus wyczyszczony, odpalony i smigany :crossy:

Troszke sie pokopcilo z resztek syfu :banghead: ale pozniej miodzio :crossy:

Zastosowalem metode zdrapywania zyletka a potem ciepla woda z plynem i umycie tego :clap:

No i postawilem Wildka bez pokrowca :icon_mrgreen:

 

Dziekuje wszystkim za jakze cenne uwagi, zwlaszcza braciszkowi :icon_razz: i prosze wladze o zakmniecie tematu :notworthy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...