Skocz do zawartości

Podsumowanie Sezonu


Mikołaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Merhu, wymienialiśmy tylko kilometry, tak ogólnie, bez przechwał, ja wiem ile trampkiem zrobiłem, a w Kaśce nawet nie mam zamiaru liczyć bo i po co to komu.

 

Aftys, jest dział LSM w którym załatwia się sprawy LSMu.

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym również dodać ze jak ktos ma do mnie jakeis aluzje, to prosze pisac do mnie a nie bez osobowo bo i tak każdy wie o co chodzi i okogo.

A ja mam imie. ksywke a nie takjakbym był bezimienny.

 

Dlaczego w jaki temat nie wejde i nie napisze swojej opini to sa jakies pierdolone anonimowe aluzje w moja strone??

 

A co do tematu, jak podkreslilem to jest podsumowanie sezonu i kazdy moze pisac swoje spostrzezenia i przezycia zwiazane z mijajacym sezonem, chyba ze obrazaja one kogoś kub łamią prawo. A nie że np Merhowi nie pasi ze ja napsialem ile km zrobilem, jak mi cos nie pasuje to tego nie czytam i koniec.

 

 

 

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem jest podsumowanie sezonu, więc powstrzymajmy się od dalszych dygresji nie na temat.

 

 

Co do pomysłów, dobrą sprawą byłaby komunikacja między motocyklami w kolumnie, albo chociaż z prowadzącą osobą a tą jadącą na końcu, jakieś "łoki-toki" albo jakiś inny bajer, bo w kolumnie to użyteczna rzecz może być, np.: przejazd przez skrzyżowania, to taki pomysł do zastanowienia się :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle oftop w temacie..

znowu mieszacie.. po co od razu jakies głupie gadanie ze sie aftys odłaczył.chcał to sie odłaczył.znalazł powod i juz.nie mozecie po prostu zamknac tego działu?bedziecie tak kazdemu kto zehcce odejsc dupe truc?

ja napisałem to,co ładnej ujął trauma.zaczeliscie nabjanke ze ja tyle,a ja tyle..domyslam sie jakby sie to dalej potoczyło.a do ciebie aftys nie mam aluzji bo i nie mam za co na ciebie najezdzac.znamy sie troche czasu i nic sie raczej nie zmieniło. uszanujcie czyjes zdanie. ja podkreslam ze mam z kim jezdzic i ze nie jest wazne dokąd jade i ile nabije km.tak ciezko pojac?

za duzo mieszacie spraw.zaraz jeszcze w rozmowe wtraci sie wiadomo kto...(oczekuje) i rozmowa stanie sie kolejnym smietnikiem..

 

koniec OT

 

a co do samego podsumowania to dodam jeszcze,ze trzeba...opic kolejny udany sezon :) wypic za tych,ktorych nie ma,za tych ktorzy odeszli...za żon... , i za udany kolejny. co wy na małe bombardowanie w piatek? zdzwonimy grupala i najazd na jakas knajpine :) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przenośki PRM, to jest ogromny wybór, choćby:

http://allegro.pl/item485707242_wyjatkowy_...bo_220_set.html

Posiada najważnieszą dla nas funkcję, czyli VOX, wadą są akumulatorki AAA na których niestety w poruwnaniu do AA jest znacznie krutszy czas pracy. Ale cena 90 zeta jest bardzo atrakcyjna. Co do samego zasięgu realnego, myślę że 1 km w zupełności wystarczy. Ale jakby zakupić http://allegro.pl/item492408946_krotkofalo...8km_22_vat.html

w cenie 410 zł, no to już jest wypas :notworthy: (co prawda nielegalny u nas z powodu pasma i mocy 5W) ale jako mobilne przenośki idelny :icon_razz:

 

PS. Uuuuuu no to se ni popija, mom nocki łeeeee...

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jakoś ten wczorajszy kurs mnie natchną i znalazłem parę filmów, właściwie dwa. Tak akurat na podsumowanie sezonu ale też i przestrogę przed nadchodzącym. Filmiki zapewne niejednokrotnie przez was widziane ale nie szkodzi lepiej zobaczyć i pomyśleć.

http://www.youtube.com/watch?v=eFJCSjPjydk&feature=related

 

Co jakiś czas oglądam tego typu rzeczy, żeby pamiętać o zagrożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten wczorajszy kurs mnie natchną i znalazłem parę filmów, właściwie dwa. Tak akurat na podsumowanie sezonu ale też i przestrogę przed nadchodzącym. Filmiki zapewne niejednokrotnie przez was widziane ale nie szkodzi lepiej zobaczyć i pomyśleć.

http://www.youtube.com/watch?v=eFJCSjPjydk&feature=related

 

Co jakiś czas oglądam tego typu rzeczy, żeby pamiętać o zagrożeniu.

 

ja jak oglądam takie fimy to myślę sobie że ludzie którzy lataj w dresiku i koszulce na motocyklu to kretyni.

Po śilizgu przy 70-80 km/h asfalt zetrze ich skórę i mięcho jak tartka. Nie będzie co składać nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie wiem czemu ale mnie też jakoś po kursie ruszyło i też podobne filmiki ogladałem.

 

Natknąłem się na taki:

http://www.youtube.com/watch?v=30MI_NwgBZc

 

Sam nie bedę komentował. Waszych komentarzy też nie oczekuje. Ciekawy jestem komentarza Naszego ratownika prowadzącego.

Szok ale kraj....

Edytowane przez Pavsonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...