Skocz do zawartości

Podsumowanie Sezonu


Mikołaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sezon zakończyłem wczoraj. Z powodu warstwy lodu i łysej opony z przodu Fazer przyjechał na przyczepce do garażu.

Czas użytkowania: 118dni czyli prawie 4 miesiące

Licznik: ok 5 000km

Ile krajów przejechał? przynajmniej 4, ale ja tylko w Polsce jeździłem :P

 

Wnioski? Za późno kupiłem moto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o kilometrach to od 8 września do 16 listopada zrobiłem trampkiem prawie 5tys. Jeżeli chodzi o Kaśkę to.....przejechała w tym sezonie tyle ile spaliła....duuuużoo duuuuuużo duuuuuuuużo :crossy: przechodziła ze 3-4 remonty tylko no i teraz piąty zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nadal nabijam KM na śniegu teraz, CBR odpoczywa w garażu pod kocykiem i poduszeczką, a Aerox się poci ;p największym atutem zimy jest to że upadki nie są bolesne i nie wpływają znacząco na wygląd ;p, no i nie odczułem przesiadki ze 102KM na 3KM bo na sniegu Yamaha jak głupia mieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trauma ja też nie odczułem różnicy jak ustawiłem zapłon idealnie w jawce i śmigam nią po śniegu :)

np.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7bd95d978155b00.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e5a658502f61a2d.html

 

bąki się kręcą ładnie a że to jeszcze oryginał to jeszcze lepiej tylko nie wiem czy mi przypadkiem pierścień nie pękł ;/ ale i tak rwie na koło na podnóżkach kierowcy na 13z i niektóre dżajwy tego nie potrafią xD

 

pzdr :icon_mrgreen:

Edytowane przez astra115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie przechwalanie sie kto ile km zrobił cale gowno obchodzi.wielkie mi rzeczy.. kkm to ilosc wolnego czasu + pieniadze na paliwo.nic poza tym.jak sie nie ma innych wydatkow,to mozna i swiat okrazyc.

nie wiem ile zrobiłem i mnie to najmniej..wazne ilu ludzi poznałem,wiem ze na grupie z ktora sie zadaje moge polegac(na wiekszosci)i mam przyjemnosc kontynuowania dzałan podjetych w stowarzyszenu.

 

ps.atsra-przestan wreszcie nawijac ze przyjedziesz,.mniej tłuczenia postów,wiecej jazdy i konkretnych tekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merh'u nie bulwersuj się, tylko wymieniamy sie kto ile kkm zrobił, wiadomo ,że to nie jest najważniejsze... można przejechać 30kkm w chu**wym towarzystwiem i nie mieć przyjemności z jazdy, a można skoczyć do Kazimierza z fajnymi ludźmi i miec zajebistą satysfakcję z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie przechwalanie sie kto ile km zrobił cale gowno obchodzi.wielkie mi rzeczy.. kkm to ilosc wolnego czasu + pieniadze na paliwo.nic poza tym.jak sie nie ma innych wydatkow,to mozna i swiat okrazyc.

nie wiem ile zrobiłem i mnie to najmniej..wazne ilu ludzi poznałem,wiem ze na grupie z ktora sie zadaje moge polegac(na wiekszosci)i mam przyjemnosc kontynuowania dzałan podjetych w stowarzyszenu.

 

ps.atsra-przestan wreszcie nawijac ze przyjedziesz,.mniej tłuczenia postów,wiecej jazdy i konkretnych tekstów.

wnioskuję ze ten post do mnie ??

tak jakos sie domyslilem :icon_mrgreen:

jako że jest to forum publiczne to kazdy o ile nikogo nie obraza i swoimi wypowiedziami nie łamie prawa ma prawo dzielic sie swoimi doswiadczeniam i opiniami.

 

A troche w innym temacie, Maciek dopóki nie było LSMu to każdemu sie fajnie smigalo, była mała grupa, kto chciał ten jeździł, latąło sie na zloty itd i było fajnie, a teraz coraz wiecej podziałow,

takie jest moje zdanie na ten temat.

LSM przyniosło więcej szkód niz korzyści...

Dążenie do głupich koszulek, akceptacji kongresu, czy innych głupot stało się ważniejsze niz to co nas łaczy, a mianowicie motocykle i wspolna jazda.

Mielismy być inni niż MC, bez głupich regulaminów, a zaczeliśmy sie pchać w ich strone.

To jeden z głownych powodów przez które sie odłaczyłem od grupy.

 

 

 

Co do Astry - jezeli chcesz nabijac przebieg to w tym dziale to nie działa :P

 

Merh'u nie bulwersuj się, tylko wymieniamy sie kto ile kkm zrobił, wiadomo ,że to nie jest najważniejsze... można przejechać 30kkm w chu**wym towarzystwiem i nie mieć przyjemności z jazdy, a można skoczyć do Kazimierza z fajnymi ludźmi i miec zajebistą satysfakcję z jazdy :)

a co do kilometrow to owszem nie najwazniejsze, wazniejsze jest ile nowych ciekawych miejsc sie zobaczy, nowych ciekawych tras itd....

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tomku widzę że się zawziołeś na lsm i ponownie mieszasz nie wiem po co odejscie to była Twa decyzja i wszyscy to szanują wiec uszanuj innych i nie pisz głupot i nie szczuj ludzia na ludzia to przyjemnosc ma byc z naszej pasji jaka sa Motóry a nie to co Ty ponownie robisz sam sie wyalienowałes od Grupy wiec prosze ponownie nie siej zametu to Tyle w Temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...