Skocz do zawartości

potrzebne 20 motorow ....


motopiratek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak wspomniałem, z tym "odbijaniem" to nie będzie taka prosta sprawa :bigrazz:

 

kolego piracie zanim zrobisz jakaś choćby nawet wstępną listę na 4m to może najpierw zapytaj osoby które na niej umieszczasz czy mogą bądź też chcą wejść w ten temat... bo np i ja i lim3 nie mamy aktualnie moto... Żółtego nie ma bo do Tunezji wylatuje z Chińczykami negocjować żółte sprawy... Raruś o ile się zjawi to nie weźmie żadnej na zadupek no chyba że dziewica będzie :clap:

 

:biggrin: :D

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspomniałem, z tym "odbijaniem" to nie będzie taka prosta sprawa :D

 

kolego piracie zanim zrobisz jakaś choćby nawet wstępną listę na 4m to może najpierw zapytaj osoby które na niej umieszczasz czy mogą bądź też chcą wejść w ten temat... bo np i ja i lim3 nie mamy aktualnie moto... Żółtego nie ma bo do Tunezji wylatuje z Chińczykami negocjować żółte sprawy... Raruś o ile się zjawi to nie weźmie żadnej na zadupek no chyba że dziewica będzie :clap:

 

:bigrazz: :D

Jupik co z twoim zygzakiem, czyżby Xylo tak długo w niego się wczuwał. Jak chcesz mogę Ci pożyczyć zama-Jawkę 50 sqtra, na tę okazję będzie jak znalazł, mam też kask ORMO. Limowi wyszykujemy Simsona na pedała też mam na składzie, jak mu padnie to se popedałuje :biggrin: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupik co z twoim zygzakiem, czyżby Xylo tak długo w niego się wczuwał. Jak chcesz mogę Ci pożyczyć zama-Jawkę 50 sqtra, na tę okazję będzie jak znalazł, mam też kask ORMO. Limowi wyszykujemy Simsona na pedała też mam na składzie, jak mu padnie to se popedałuje :buttrock: :crossy:

 

no niestety piękny bzydal sprzedany... siły wyższe :banghead: dzieki Tiiiitiiii :biggrin: ale spasuje bo mimo że dotychczas najbliższą datę jaką znamy od piratka z dnia 8.11.2008r to "byloby to jakos w przyszlym tygodniu..." to będę raczej niedysponowalny :bigrazz: tu już siły półwyższe :banghead:

no ale Ciebie Titi zabraknąć tam nie może, niech młodziki chociaż raz z bliska zobaczą starych wyjadaczy :notworthy:

pees: tylko podokręcaj dobrze wszystkie śrubki :biggrin:

 

Dzięki Emilllo ale wolę Yoshimure :icon_razz:

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak zacieliście, to kiedy to kręcenie i gdzie, może przyjadę jakimś dziadkiem. w ogóle to zapadliście chyba w sen zimowy jak misie. Nudno tu. Pobudka Ridersi ziemi Radomskiej:) :buttrock:

 

Nudno nudno , nie tylko tutaj :icon_evil:

Swoją drogą temat drętwy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudno nudno , nie tylko tutaj :icon_evil:

Swoją drogą temat drętwy :icon_mrgreen:

 

 

Dawaj Rarek jakiś ciekawy temacik. Chwalę się, kupiłem sobie wakuometry i se bede sam motora psuł. A w ogóle to dołączyłem do tych jeźców co to okładek nie mają. Śmieszne co, w moim wieku i przy tylu motorkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiiiTiii...? jaśniej trochę :eek:

 

 

 

Jaśniej co tu można jaśniej. Malik wjechał pieszemu w plecy, ja się zatrzymałem bo nie wiedziałem co się stało, psy się moment pokazały,chyba byli w pobliżu, ściągnęli mnie z motorka, skuli, zawieźli na dołek no i zabrali prawo jazdy. :banghead: W żyłach niestety nie płyneła tylko krew. I to by było tyle. Spectra narazie w Radomiu spalona, pomykam GPZ-tem. :crossy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...