Skocz do zawartości

Proszę o porade-KAWASAKI GPZ 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie zmiany wyglądu kawasaki gpz 500 (wersji do 94 roku) w wersję produkowaną od 95 roku. Posiadam gpz 500 z roku 92 i chciałbym zmienić jego wygląd, w taki sposób aby wyglądał jak gpz po 95 roku, tzn. mam zamiar wymienić przednią czasze, tylnia lampe, liczniki oraz boczki. Może mi ktoś powiedzieć czy to jest możliwe, czy nie będę miał problemu z zamontowaniem takich podzespołów, czy te wersje różnią się mocowaniami? Proszę o pomoc!

 

 

P.S. Mam problem odnoście kranika, w tym miejscu gdzie jest tłoczek ssący cieknie mi paliwo, już wymieniłem jeden kranik i kupiłem inny, lecz po pewnym czasie znowu mi cieknie, jak mogę to naprawić, czego, może to być wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie zmiany wyglądu kawasaki gpz 500 (wersji do 94 roku) w wersję produkowaną od 95 roku. Posiadam gpz 500 z roku 92 i chciałbym zmienić jego wygląd, w taki sposób aby wyglądał jak gpz po 95 roku, tzn. mam zamiar wymienić przednią czasze, tylnia lampe, liczniki oraz boczki. Może mi ktoś powiedzieć czy to jest możliwe, czy nie będę miał problemu z zamontowaniem takich podzespołów, czy te wersje różnią się mocowaniami? Proszę o pomoc!

Teoretycznie da się to zrobić ale praktycznie koszty "zabiją" opłacalność takiej operacji (nie wspomnę już ze kupić dobrą lampe + czasze graniczy z cudem :) :icon_mrgreen: ) oprócz części które wymieniłeś musisz jeszcze kupić stelaż , przednią lampę a i tak kupując i wymieniając to wszystko nie osiągniesz 100% wyglądu nowszego modelu (przednie zawieszenie , przedni błotnik itp a jeszcze jak by cię naszło żeby zmieniać tylny hamulec itp to już 2x taniej wyjdzie kupić nowsze moto :icon_mrgreen:

P.S. Mam problem odnoście kranika, w tym miejscu gdzie jest tłoczek ssący cieknie mi paliwo, już wymieniłem jeden kranik i kupiłem inny, lecz po pewnym czasie znowu mi cieknie, jak mogę to naprawić, czego, może to być wina?

kup zestaw naprawczy i będzie spokój . skąd wiesz w jakim stanie są kraniki które kupujesz na allegro ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze zmieszcze się w cenie 400 zl za lampe przednia i tylnia stelaz i boczki, ogolnie nie wazny jest dla mnie stan moto i tak chjce malowac, narazie nie musze robic hamulca tylniego. Wiec spokojnie gdybym zakupił owe czesni beda pasowaly do straszej wersji?

 

 

 

 

 

P.S. Gdzie i za ile moge kupic taki zestaw naprawczy do kranika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze zmieszcze się w cenie 400 zl za lampe przednia i tylnia

nie wiem jakie sa teraz ceny na allegro ale jak szukałem tak z pół roku temu to przednia lampa ok 350 zł tylna ok 70 stelaż ok 150-200 czasza ok 350 - 400 zegary ok 200-250 z tym że lampy ani czaszy nie można było nigdzie kupić ;):):biggrin::) boczki po ok 100 + taki plastikowy łącznik właśnie tych boczków + taki element metalowy do mocowania tylnej lampy razem wychodzi konkretna kwota której nigdy nie odzyskasz przy sprzedaży

Nie pamietam czy zbiornik nie był inny w tych modelach :icon_twisted:

stelaz i boczki, ogolnie nie wazny jest dla mnie stan moto i tak chjce malowac, narazie nie musze robic hamulca tylniego. Wiec spokojnie gdybym zakupił owe czesni beda pasowaly do straszej wersji?

P.S. Gdzie i za ile moge kupic taki zestaw naprawczy do kranika?

jeśli jeszcze chcesz to malować a sam nie jesteś lakiernikiem to dojdą ci koszty

zestawy naprawcze kranika sprzedaje larsson.pl i tam na pewno dowiesz się o koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie taki juz staruszek xD na allegro wszystkie czesci jestem wstanie zdobyć do max 450 zl z czego za malowanie zaplace u znajomego ax 100-150 zl, jesli liczyc ze sprzedam stare owiewki i inne zbędne podzespoly, osiągne nowy wygląd małym kosztem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie taki juz staruszek xD na allegro wszystkie czesci jestem wstanie zdobyć do max 450 zl z czego za malowanie zaplace u znajomego ax 100-150 zl, jesli liczyc ze sprzedam stare owiewki i inne zbędne podzespoly, osiągne nowy wygląd małym kosztem :crossy:

 

Widzę, że sie uparłeś, masz swoją filozofię i gotowy plan :buttrock: :buttrock: Jeśli chcesz to przerabiaj, byle byś na Allegro gó*ien nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze poleciłbym ci kupno po prostu nowej budy. Aczkolwiek z tego jak ja go miałem to jak założyłem do mojego siedzenie od wersji sprzed 94 r do wtedy boczki nie podchodziły. Pierwsze miałem rozdarte, kupiłem od starszego modelu, wydawało sie identyczne, a jednak nie dało rady założyć z boczkami. Z tego co pamietam tak było, ale nie zabij mnie bo to było jakieś 1.5 roku temu.

 

Noi puxniej mogą być komplikacje przy sprzedaży, dziś bardzo dokładnie oglądają maszyny.

 

Ale jeśli tylko chcesz... kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...