Skocz do zawartości

KTM ADVENTURE 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies tam wyczytałem że podobno Model na 2009 rok ma mieć silnik od RC8 czyli 1190 cc :biggrin: W necie jakieś zdawkowe Informacje znalazłem z przed kilku miesięcy. Wie może ktoś coś więcej czy jak zwykle plany planami a z wykonaniem gorzej :bigrazz:

 

Narazie uzyskałem info że rocznik 2009 ma mieć mocniejszy silnik ale pojemność 990 a planowana ADV z silnikiem 1190 cc ma wyjść w 2010 roku.

 

Są jacyś użytkownicy 950 lub 990 ? Oprócz Jankesa :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tam wyczytałem że podobno Model na 2009 rok ma mieć silnik od RC8 czyli 1190 cc :bigrazz: W necie jakieś zdawkowe Informacje znalazłem z przed kilku miesięcy. Wie może ktoś coś więcej czy jak zwykle plany planami a z wykonaniem gorzej :lalag:

 

Narazie uzyskałem info że rocznik 2009 ma mieć mocniejszy silnik ale pojemność 990 a planowana ADV z silnikiem 1190 cc ma wyjść w 2010 roku.

 

Są jacyś użytkownicy 950 lub 990 ? Oprócz Jankesa :lapad:

 

Model na przyszly rok ma miec silnik z RC8? No nie wiem, nie wiem :wink:

Wiem, ze w LC8 model 09 przedluzyli przebiegi pomiedzy serwisami, reszty informacji nie pamietam.

No i jest nowy model SMT 990 - ale ten mi wizualnie jakos nie przypadl do gustu :lapad:

Za to nowy (2009) SM990 jest przesliczny w tym malowaniu.. zakochac sie mozna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Gdzies tam wyczytałem że podobno Model na 2009 rok ma mieć silnik od RC8 czyli 1190 cc :biggrin:

Adventure 2009 ma silnik od Super Duke 990 :wink: a nie od RC8

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to 115 kucy to za mało :icon_question: :wink:

Po ostatnim szkoleniu to powiedzieli, że planują wtrysk paliwa w modelach EXC w 2010,a o silniku z RC8 do Advenczera to nie słyszałem, ale ten silnik cały czas jest udoskonalany, także może się doczekasz :crossy:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...