Skocz do zawartości

DŁUGI ŁIKEND TUŻ,TUŻ!!!


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem może nad firlej pod domki alb nad jakieś jezioro byle nie daleko bo nie za bardzo bo na motor może być za zimno :) :flesje:

 

LUDZIE ja proponuje jechać do firleja pod domki co wy na to żeby koło 10 może trochę później na lotosie żeby pojechać już sie tam rozpakować oczywiście w sobotę co wy na to :biggrin: :biggrin: :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie czy jedziemy czy nie :icon_twisted: :biggrin: :flesje: :cool:

mam pytanie czy cos tam jest zorganizowane z dniem 08,11,2008 roku w firleju bo mi tu <szodun> mówi żebym pisał do każdego, aby wziąć wszystkich poinformować o ognisku czy tam grilu organizowanego przez AŚKE czy to jest prawda????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co szogun Sam jesteś pajac to po co mi mówisz to na pw gg i osobiście w szkole tylko żeby potem pisać bzdury na forum jak sam nie wiesz co gadasz. Jak Aśka będzie chciała coś nam objaśnić sama napisze a ty się poprostu nie wtrącaj. Jak nie wiesz co pisać nie pisz i tyle, nie znaczy ,że więcej napiszesz bedzie ok. Inni nie piszą tyle co ty i są spoko <odnosi się tylko do szoguna> pozdro :P

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykład żeś wygłosił że hohohohohoho :lalag: :lalag: :clap: nic nie mówiłem na przerwie po pierwsze o żadnym ognisku po drugie nie mówiłem że to wszystko Aśka wymyśliła tylko wszyscy sie wypowiadali na forum :flesje: ;)

 

ludzie dowiem sie gdzie pojedziemy czy nikt nie chce jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykład żeś wygłosił że hohohohohoho :notworthy: :buttrock: :crossy: nic nie mówiłem na przerwie po pierwsze o żadnym ognisku po drugie nie mówiłem że to wszystko Aśka wymyśliła tylko wszyscy sie wypowiadali na forum :notworthy: :lapad:

 

ludzie dowiem sie gdzie pojedziemy czy nikt nie chce jechać :icon_rolleyes:

 

lekcje odrobione ??

dobranocka byla juz??

nie rob z forum nabijarki postow,

 

jestem tu niecale 3 lata ale widze ze forum coraz bardziej na psy schodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...