Skocz do zawartości

Czy ktoś używa tego kufra??????


dziadek174
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Givi (nie pamiętam modelu ale kwadraciak około 44l, kawałek na zdjęciu) i przez pół roku wytrzymywał prędkości maksymalne motocykla. Gdy się poluzował, przewierciłem spód, potem śruba, nakrętka i dwie podkładki rozwiązały problem.

Edytowane przez tom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają pod górke inni z górki, mi tam nigdy nic nie odpadło, teraz mam Hepco&Becker i trzy kufry wytrzymały 240 km/h ................. licznikowe, w pełnie obładowane :buttrock:

Waryjot!

 

Ja mam sakwy boczne z Oxforda i zmieniam motocykl, a one zawsze pasują :D

Przyjechałem z nimi z Londynu do Polski, prędkości 170km/h nie są im straszne a i wytrzepane porządnie od granicy Niemiec w Olszynie na betonówce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tu mowa jest o kappie, natomiast mnie odfrunęła maxia givi

jsz

 

To widze ze nie jestem sam, mi przy 140 km/h odfrunęło Givi V46, nie wiem czemu, tego nia jeździłem z nim sporo a spadł mi dopiero pod koniec dnia. Nic sie nie stao w sumie , poobcierał się, nie pękł. Nawet światła stopu i oświetlenie wewnętrzne nie trafił szlag. Teraz za każdym razem szarpię, czy sie trzyma.

Pasta polerska i polerka dały radę, prawie nie widać.

Najlepsza moja reakcja była jak sie odwróciłęm- pomyślałem ku*** juz przestań koziołkować :(

Miałem farta że wystartowałem spod świateł ostro i miałem dystans do aut bo to wylotowa trzypasmówka i godzina 17, więc ruch był spory. Jak by mi sie jakas puszka władowała to był by kłopot i dla mnie i dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem na AWINIE(tak, to za 150zl z plastikowym stelazem) 3 tysiace kilometrow przy sredniej predkosci 130-160km/h, przy czym nieraz zdarzalo sie przekraczac i 200. kufer byl zaladowany tak +/- 10-12 kg. i nic. I to po naszych wspanialych drogach. Stelaz pospawalem sam. do dzis nie rozumiem jak moga odlatywac kurfy o znacznej wartosci, kiedy to moje badziewo tak ladnie sie trzyma...:cool: aaa, no i asekurowalem sie niebieskim sznurkiem:D

 

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...