Skocz do zawartości

Piotrus z WHS :)


Kwiatek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ja tak nie myśle. A odpowiedź mi udzielona absolutnie do mnie nie trafia. Przecież jeśli ktoś nienawidzi motocyklistów to chyba widzi, że ten dzieciaczek nie hałasuje na osiedlu w nocy, nie smiga 250 km/h po mieście. Nawet zaślepiony nienawiścią to widzi. I nawet jak sobie pomyśli: "O, ale fajnie dzieciaczek pomyka" to za chwilę rzuci wiąchę gdy zobaczy kolesia na kole na osiedlowej drodze. Albo czymś w niego rzuci. Ale najprawdopodobniej 5latek podziała na wroga jak płachta na byka ...

 

Napiszę inaczej - przyjmijmy, że nie lubię myśliwych (to jest tylko przykład). Jak zobaczę 5latka ze strzelbą to ... to tym bardziej się wkurzę. Pomyślę, że moi wrogowie uczą sie znienawidzonego procederu już od dziecka. W życiu nie przyjdzie mi do głowy, by nienawidząc myśliwcych pomyślec - "ale fajny bobas, myśliwi to fajni goście".

No ok, z tym mysliwym to masz racje. Ale mimo wszystko uwazam, ze taki Piotrus nastawia ludzi pozytywniej do stuntu na miejscowkach, z dala od ruchu ulicznego. Oczywiscie z tego powodu nikt stunterom nie odda lotniska do dyspozycji, ale malymi kroczkami trzeba isc do przodu.

pzdr :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę inaczej - przyjmijmy, że nie lubię myśliwych (to jest tylko przykład). Jak zobaczę 5latka ze strzelbą to ... to tym bardziej się wkurzę. Pomyślę, że moi wrogowie uczą sie znienawidzonego procederu już od dziecka. W życiu nie przyjdzie mi do głowy, by nienawidząc myśliwcych pomyślec - "ale fajny bobas, myśliwi to fajni goście".

 

Fascynujace porownanie :PPP :biggrin:

 

Mysle ze mlody napewno przyczyni sie do lepszego podejscia do motocyklistow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...