Skocz do zawartości

Zdane prawko A


Qurde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem sie pochwalic zdanym prawkiem kat. A

Swoj egzamin zapamietam na dobre.

Gdy dojechalem do osrodka WORD zaczelo padac, myslalem ze 5 minut pokropi i przestanie lecz mylilem sie i rozpadalo sie(moze to na plus dla mnie ). Egzamin mialem przewidziany na godzin 9 rano lecz ze bylem jako jedyny zdajacy na motor egzaminator przeprowadzil pierw egzamin na kat B i oczywiscie musialem czekac d az wszyscy z kat B beda mogli podejsc do egzaminu i wykorzystac swoja probe. Gdy w koncu egzaminator wszedl do osrodka i powiedzil ze przyszla na mnie kolej bylem w szoku ze bede zdawal w taka pogode, no ale co zrobic. Trafil mi sie naprawde wporzadku egzaminator na placu wszsytko po kolei mi wytlumaczyl co mam zrobic zebym sie nie spieszyl i zebym byl ostrozny bo jest naprawde slisko i moge orla wywinac. Najbardziej wlasnie balem sie placu lecz wszystko wyszlo idealnie takze moglem spokojnie wyjechac na miasto. Przez caly czas deszcz nie przestawal padac a wrecz przeciwnie. Najgorsze na miescie bylo to ze jadacy z naprzeciwka Tiry robily takie podmuchy wiatru ze caly deszcz oraz woda z alsfaltu leciala na mnie czulem sie prawie jak na basenie hehe. Trasa egzaminacyjna zmienila sie troche poniewaz jakis most remontowali, takze egzaminator mi mowil na tym odcinku gdzie mam jechac. Trase mialem troche skrocona ze wzgledu na pogode ale dla mnie to na plus hehe. Po dojechaniu do osrodka wjechalem motorem do garazu zdjalem kask zsiadlem z motoru i po chwili wszedl egzaminator i zaczal wypytywac mnie skad jestem i takie tam i mowil ze podobala mu sie moja jazda. Z osrodka wracalem ucieszony lecz zmarzniety oraz przemokniety.

No coz tak wygladal moj egzamin. Takze polecam zdawanie egzaminu w deszczu niezapomniane chwile do konca zycia. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :)

ja tez mialem wiele przygod, zaczynajac od placu, konczac na motocyklu w ktorym NIC nie bylo tak jak powinno, lusterko opadalo CIAGLE, hamulec reczny wykrzywiony do gory, stopki pokiereszowane do reszty, stopka zmiany biegow w ksztalcie litery x, wszystko klekocze, strach bylo jechac... hehe ale zdalem tez za I razem :)

pozdro i gratuluje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy sprawdzaniu stanu technicznego mialem sprawdzic, czy sa wycieki na silniku, wiec mowie, ze nie ma, musialem tak powiedziec :biggrin:

Oczywiscie silnik byl tak uje**ny z jakiegos (oleju?), ze nic bylo go prawie widac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakim moto zdawales? i w jakiej miejscowosci ? W sumie nie dbaja w tym osrodku o sprzety... Ja cala swoja droge po miescie przejechalem na ssaniu :) jak stalem na swiatlach to sie zorientowalem dopiero :buttrock: bo obroty byly przy 5 tysiacach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...