Skocz do zawartości

zdany za 1 razem po 9 latach


disarms
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się pochwalić iż zdałem wczoraj egzamin na motor

A dlaczego taki temat...

Mając 17 lat postanowiłem zrobić prawko na auto i na motor jednocześnie. Kategorię B uzyskałem w 1 podejściu natomiast na motor ulewali mnie tak perfidnie i to za każdym razem że po 3 podejściach stwierdziłem że dam sobie spokój tym bardziej że kolejne jazdy doszkalające które musiał bym wykupić kosztowały by ok 1/4 tego co zapłaciłem za cały kurs na prawko A i B razem. Byłem wtedy młody i głupi że jednak nie starałem się dalej. Będąc na studiach stwierdziłem że fajnie było by mieć motorower bo w końcu można nim śmigać na dowód osobisty więc kupiłem 1 maszynkę słabiutka 3KM i jeżdząc 2 lata stwierdziłem że mało jak na miasto i niebezpiecznie bo bardzo wolno max 60km/h i strach jak każde auto mija tak blisko więc kupiłem obecną maszynę suzuki rg80/50 i stwierdziłem początkowo że w zupełności mi wystarczy na miasto i małe podmiejskie wypady. I tu jednak po pewnym czasie zaczęło mi być mało bo żeby jechać 80km/h trzeba tak czy siak trochę wysoko kręcić a ja za tym zbytnio nie przepadam więc postanowiłem kolejny raz zrobić prawko kat. A kurs był błyskawiczny bo od zapisania się na kurs do egzaminu minęło zaledwie 9 tygodni i udało się.

Teraz planuję sprzedać rg i kupić maszynę na której będę naprawdę mógł pojeździć oczywiście bez jakiś szaleństw na początek coś w stylu gs500 gdyż niestety do mojego marzenia sv650 brakuje mi zaskórniaków bo żona nie chce abym z domowych funduszy ładował w motor ale i tak pewnie trochę podbiorę na gs bo w życiu trzeba spełniać marzenia i najważniejsza jest pasja bo bez niej człowiek jest bez życia i radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...