Skocz do zawartości

Motocross Elizówka


vitekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem na torze przyjrzeć mu się z bliska (chciałem na moto) lecz moje oczy ujrzały takie o to coś

 

http://img90.imageshack.us/my.php?image=img0023uu7.jpg

 

sorry za jakoś zdjęcia ale było robione telefonem :wink:

 

Więc narazie chyba nici z amatorskiego latania :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pitolę... Miałem się dziś przejechać będąc w Lublinie, to widzę że bym się rozczarował :wink:

 

Szkoda, wielka szkoda... Można się pocieszać, że jeszcze (chyba) go nie zrównali z ziemią i kiedyś da radę na niego wjechać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak z tym napisem był tam już przed imprezą (i w trakcie), więc możliwe że chodziło o nie rozjeżdżanie toru przed imprezą a jak wyjaśni się sprawa dalszego funkcjonowania toru to znak zniknie(?) :biggrin:

 

Jeżeli chodzi o znikanie znaków to wiesz Merhu że wystarczy jedno słowo i wyparuje pewnej nocy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jeszcze ten tor nie został zniszczony. Jest więc szansa,że cross się w Lublinie ostanie się. Lokalizacja super, jak dla mnie. A gmina, czy jak jej tam, tez kilka groszy by przytuliła. Nie mówiąc o wzroście prestizu Lublina jako miasta z mozliwościa zorganizowania powaznej imprezy sportowej. A troche hałasu raz na kilka tygodni.... bardziej pozwoli docenic cisze pomiędzy imprezami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tym bardziej , że są szanse na odbycie się tam etap mistrzostw europy a później nawet i świata(tak mowił km cross)

 

Lublin to jest dziura , tu nie ma kompletnie co robić... a jak jest szansa na rozwijanie się motocrossu to nie bo hałas ... żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jeszcze ten tor nie został zniszczony. Jest więc szansa,że cross się w Lublinie ostanie się. Lokalizacja super, jak dla mnie. A gmina, czy jak jej tam, tez kilka groszy by przytuliła. Nie mówiąc o wzroście prestizu Lublina jako miasta z mozliwościa zorganizowania powaznej imprezy sportowej. A troche hałasu raz na kilka tygodni.... bardziej pozwoli docenic cisze pomiędzy imprezami :lalag:

W pełni się z tobą zgodze nie wiem dlaczego im to przeszkadza. Impreza raz na kilka tygodni w niedziele lub w sobote dajmy przyklad w godzinach od 1030 do 16 to wiadomo malo czasu a i tak mieszkaja w poblirzu ruchliwej trasy k19 i chyba te tiry wiecej robia chalasu na codzien niz te motocrossy w pewnym czasie :crossy: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...