Skocz do zawartości

gdzie moja moc???


Afka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy odpalisz moto, to poczekasz az sie nagrzeje?

Zawsze czekam!!!! Ale zazwyczaj rano jak jade do pracy to nie mam 20 minut na rozgrzanie mota, wiec czekam az mi obroty wskocza na tysiac i go! :icon_twisted: Nigdy nie odkrecam manety na zimny silnik. dzis dokladnie obserwowalam temperature i jednak nagrzewa sie troche. Ale przez cała droge tak mi dziwnie szumi w silniku. No i ten spadek mocy!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie to samo co kiedys :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze a kiedy był robiony jakiś przegląd w tym motocyklu, typu wymiana świec, regulacja zaworów.

Na ssaniu można pojeździć trochę dłużej, np kilka minut, napewno nie dłużej jak do momentu drgnięcia wzkazówki. najlepiej stopniowo odejmować do tego momentu, chodzi o to by sie szybciej silnik nagrzewał.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tam sie dzieje co innego, sama awaria termostatu nie odejmie Ci mocy, sprawdzilbym zawory jak ktos juz wczesniej sugerowal, lub np klopoty ze swieca, jeden cylinder przestaje palic i masz sytuacje ze motocykl nie ma mocy bo masz tam tylko 2 cylindry, wiec dla mnie wysoce prawdopodobne jest to, a przy okazji bedzie to mialo rowniez wplyw na niedogrzanie silnika z uwagi na wylaczenie z pracy polowy silnika

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...