Skocz do zawartości

kilka pytań dot. yamahy dt 125


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chłopak od ktorego kupiłem moto mowi ze moduł jest odblokowany, co do kopcenia to hmm, na ssaniu jak jest zimny to kopci ostro, kiedy sie rozgrzeje i jade ok 80km/h to pozostaje za mną mgiełka jak za simsonkiem, ale nie tak ze nic niewidać,

inni kumple "motocyklisci" mówią "ale on kopci" czyli chyba niejest tak zbyt normalnie ale jak to sie mówi " dt kopci, dt czadzi, dt nigdy cie niezdradzi" one chyba zawsze kopcą ...

Nic dziwnego ze Ci mowil ze modul odblokowany, bo ciezko jest to zrobic, przynajmniej jak ja mialem dt kilka lat temu to nie bylo magika ktory chcialby sie tego podjac, bo najzwyczajniej w swiecie latwo cos rozwalic. Byc moze sa juz na necie jakies opracowania ad. rozblokowania modulu, pamietam ze na dt125.de bylo cos takiego ale dla znawcow niemieckiego raczej. Ja swoja dt sprzedalem i kupilem inna sete, juz odblokowana. Dwusuw na wysokich obrotach zawsze zakopci, zalezy jaka smuga ciagnie sie za Twoja maszyna, ale nie podejrzewam zeby bylo siwo. Warto zmienic tlok, nie wiadomo kiedy tam zagladano, powiem Ci na moim przypadku, mialem tlok z jednym pierscieniem... fakt moto jezdzilo ale nie tak jakbym tego oczekiwal. Masz jakies foty tej dt? Skad ja kupiles?

Edytowane przez Przemek PbS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją z Chełmży (kolo Torunia), dzis postaram sie porobić fotki i wstawie na bikepics, kolo mówił ze remont byl robiony 3tys km temu, ale moze cos spiepszyli, co do modułu to mozna kupic na allegro jakis rozblokowany ?

ps. kupiłem ją za 5200 z 1998r. trosze przepłaciłem, ale jest w wizualnym stanie b.dobra a technicznym ... to niewiem, moze 400zł włozyć i bedzie tez w bdb :crossy:

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...