Skocz do zawartości

Sprzedam mojego GS'a ;-)


kulawy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak w temacie, niestety sprzedaje swojego GS'a. Przyszła pora na coś większego, bardziej nadającego się do dalszej turystki.

 

Stan motocykla oceniam na bardzo dobry. Jestem pierwszym właścicielem w kraju, posiadam go od dwóch lat i przejechałem nim około 10 tys. km.

Motocykl zarejestrowany, serwisowany. Wymieniono m.in. klocki hamulcowe, płyny hamulcowe, olej wymieniany regularnie (Motul 5100 10W40) + filtr oleju, synchronizacja + czyszczenie gaźników, wymieniony filtr powietrza, nowe świece zapłonowe, zaciski hamulcowe po regeneracji. Na początku tego roku zostało wymienione łożysko główki ramy,

zrobiona regulacja luzów zaworowych oraz synchronizacja gaźników. (książka serwisowa oraz kosztorys naprawy do wglądu)

Motocykl posiada normalne ślady użytkowania, wiadomo nie jest to nowy sprzęt lecz jest bardzo zadbany.

Motocykl ubezpieczony i opłacony.

Motocykl raczej używałem turystycznie, jestem z niego bardzo zadowolony jednakże przyszła pora na coś mocniejszego.

Motocykl w ciągłej eksploatacji

Spalanie na poziomie 4,5-5 l/100km.

 

http://allegro.pl/item445240553_suzuki_gs_...erwisowany.html

 

Cena do negocjacji!

 

Pozdrawiam,

kulawy

Edytowane przez kulawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...