Skocz do zawartości

Spam L.S.M -owy


Hajo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ojojoj! Ale panie normalnie, forum ruszyło!!! Dajcie jakieś fotosy z Borkóf bo mnie swędzi co by pooglądać. I jeszcze tylko sie pochwale, że nareszcie coś mnie w łapki grzeje jak jade :P

 

P.S. Materac naszym przyjacielem k...a jest :biggrin:

 

 

Ruszyło i ledwo co zipie;]

http://picasaweb.google.com/cobra74pl/Borki2628092008#

http://picasaweb.google.com/dziadekmerh/Borki2008#

 

A jak narazie to

WYMIATAJĄ:wink:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem coś takiego:

http://lsm.site90.com

 

Może niepotrzebnie ale jakoś mi się nudziło :P

 

Napiszcie co o tym sądzicie - biorąc pod uwagę że jest jeszcze niedokończone :wink:

 

Jeśli będzie się podobać to mogę to dokończyć i poprawić względem wszystkich uwag :clap:

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale zeście wybrali termin na spotkanie u kapucynów ...

Mogliscie wziasć jakas inna sobote bo tak to mi nie pasuje w ogóle..."

 

...dowcipne :biggrin:

 

Zważywszy na przeznaczenie tego tematu z czystym sercem napisze:

 

HIHI HAHA :rolleyes: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat off topic;owy wierc moge tak pisac...

poprostu wyjeźdżam jutro wiec szkoda ze to w sobote ...

A gdzie ma mnie byc widac ?? forum co chwile nie działa ... na miescie mnie trudno spotkac bo mało jeźdzę - droga benzyna , deszcz i szkoła

 

od tego są telefony :icon_rolleyes: dawaj do mnie albo do merha na privie nr fona i napewno o Tobie nie zapomnimy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na miescie mnie trudno spotkac bo mało jeźdzę - droga benzyna , deszcz i szkoła"- zważywszy na te argumenty zapominamy o Tobie..wszystkie terminy wylotów są uzgadniane na forum ktore dziala w 100% a temat jak najbardziej na miejscu na kazda dyskusje.

 

a dowcipne dlatego ,ze nie ma czegos takiego,ze jednej osobie nie pasuje,to przesuwamy całą impreze.to chyba jasne ;)

 

ps.droga benzyna? droga była po 4.87 a nie 4.33 :bigrazz: troche optymizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos benzoliny...

 

Zastanawia mnie dlaczego w Lubartowskim BP paliwo jest takie drogie (w porównaniu do innych stacji BP w duzych miastach)...

Dzisiaj (19.10.08) litr 95 kosztuje 4,35; w Lublinie tam gdzie kiedyś było Safari na Tysiąclecia - 4,29; w Warszawie na Powstańców Śląskich (Bemowo-Lotnisko) - 4,32 ( w piątek 17.10.08 tyle było)...

 

Może Lubartów to takie światowe miasto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos benzoliny...

 

Zastanawia mnie dlaczego w Lubartowskim BP paliwo jest takie drogie (w porównaniu do innych stacji BP w duzych miastach)...

Dzisiaj (19.10.08) litr 95 kosztuje 4,35; w Lublinie tam gdzie kiedyś było Safari na Tysiąclecia - 4,29; w Warszawie na Powstańców Śląskich (Bemowo-Lotnisko) - 4,32 ( w piątek 17.10.08 tyle było)...

 

Może Lubartów to takie światowe miasto :icon_exclaim:

 

Cytat z :

 

PREZES

URZĘDU OCHRONY

KONKURENCJI I KONSUMENTÓW

DELEGATURA WE WROCŁAWIU

50-413 Wrocław, ul. Walońska 3-5

tel.(071)344 65 87, (071)34 05 920, fax (071)34 05 922

e-mail: [email protected]...............

 

c) BP Express Sp. z o.o. w piśmie z dnia 9 marca 2008 r. poinformował iż ceny paliw

na stacjach BP wynikają z konkurencyjnej oferty przedsiębiorcy skierowanej do Klientów, obejmującej wysoki standard usług, akcje promocyjne, rynkowe ceny paliw i inne.

Kształtowanie się cen zależy od :

- zmiany kosztów produktu (np. hurtowa cena paliwa),

- odległości od źródła zaopatrzenia (co ma wpływ na koszty transportu).

Kształtowanie cen ma charakter regionalny, dlatego ceny na stacjach w poszczególnych regionach mogą się różnić.

 

Ps. Tego molocha nie przeskoczysz, robią co chcą i będą robili bo mają kase i prawników. A my płacimy bo nie mamy wyjścia !! No chyba że paliwo od szoszuna raz na jakiś czas przywieźć. Trochę taniej.

 

Ceny z dziś : http://www.cenapaliw.pl/index.php?o=&m=95&l=3&k=144

Edytowane przez Anis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...