Skocz do zawartości

Opinie o Suzi GSX 750F


Gość Przemo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna nowej GSX750F. Motocykl potrzebny mi jest do jazdy po mieście i dalekiej turystyki we dwoje. Proszę byłych/obecnych użytkowników o uwagi. Jakie kufry najlepiej do suzi? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

mialem gsxf 750 przez 4 lata.był to poprzedni model,nie jajko. tak czy siak od starony mechanicznej moto sa bardzo podobne. jestem w pelni przekoanany ze 750 to bardzo dobry,wuytzymały i niezawodny moto. przejechalem moim egz okolo 40 tysiecy kilosow w bwradzo roznych warunkach i nie mailaem nigdy zadnych problemow. odrazu poloecam filtr K and N oraz jakis portwoy wydech gdyz to wyraznie poprawia zarowno soiagi moto jak i wplywa na obnizenie spalania motocykla. oczywiscie generalnie nie jst to topowy model wiec musisz byc gotowy na jakie stam niedomagania ale generalnie w swojej klasie cenowo-jakosciowej moto jest bezkonkurencyjne. silnik olejowy jest wielkim atuttenm tego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się szykowałem na GSX750F. Co prawda wyszło inaczej ale w dalszym ciągu uważam, że GSX750F to dobry motor ze sprawdzonym od ładnych paru lat silnikiiem. Moc odpowiednia osłona przed wiaterkiem odpowiednia. Jakość cena - odpowiednia! Niestety plastiki mają to do siebie że pewnie za 2 lata zmieni się linia i Twoje moto będzie wyglądać na stare. Jeśli kupujesz do jazdy to kupuj, a jeśli do oglądania to się zastanów (lepszy jest TRIUMPH).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...