Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu" Ostrów Lubelski 6.09.2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

plan imprezy organizowanej nad jeziorem miejskim:

-przyjazd motocykli od rana do wieczora

-wspolna zabawa przy ognisku,piwku i co tam sobie jeszcze przywieziecie

-zadnej ołaty wjazdowej(zarcie i piwo sam sobie przywozisz-to nie zlot ;P )

-organizatorzy- my wszyscy

 

brac namioty,swoich znajomkow (byle nie zamulaczy) i dowej sie pobawic w dobrym towarzystwie.

imprezie patornuje Roman :biggrin:

 

mile widziani ludzie ktorzy potrafią sie przedstawic i nie siedziec we własnej grupce obok reszty.

jedziemy tam sie bawic WSPOLNIE!!! mysle ze jesli pogoda dopisze,to bedzie całkiem przyjemnie.

swoja drogą-tylu jest lubelaków na forum i co?! tak patrze sobie...10 stron " witam,jestem z lubelskiego " itp.

zapraszamy wiec kazdego chętnego! impreza w pełni otwarta.. teren takze!

 

jeziorko znajduje sie za ostrowem lubelskim,jesli nie wicie gdzie go szukać.

 

do zobaczenia i nie wydziwiać ze nic nie jest zagwarantowane.chcesz sie bawić,napić,posiedziec z normalnymi ludzmi a nie ze snobami na kołach-przyjedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wagi...jakby ci zalezało to bys sie zapytał kto ma miejsce wolne :bigrazz: ja bym tak zrobił. najlepsze miejsce na zapoznanie sie.

 

czarek...my tam bedziemy do niedzieli ;) wpadaj nawet w nocy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wesele mojego brata ciotecznego i nie wypada mi nie isc , a w niedziele odespac i poprawiny...

Obiecuje ze sie poznamy...

prawko teoretycznie powinienem odebrac 10

wiec od tego dnia moge jeździc

a piochota podejsc pod jubilat moge zawsze tylko mi napisz kom albo gg kiedy bedziesz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest juz oficjalne info to ja zaproponuję wyjazd z Lotosu w sobotę powiedzmy koło 12.00 to przygotujemy coś jesli będzie trzeba (prwnie jakiś opał, miejsce, itd itp) no i możemy zacząć się powoli aklimatyzować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o spoko może i wpadnę :D MZ albo jawką jak dam rade ale nic nie obiecuję jak by co to będe dzwonił jakbym nie widział gdzie trafić ;)

 

pzdr

 

p.s. nie mówię że napewno przyjadę ale moze z chłopakami sie styknę w łucce i pojadę z nimi bo ja bez prawka ale jeszcze nie wiem bo jakbym dal rade zrobić przegląd załóżmy jutro i zarejestrować jeszcze jutro lub w piątek to moze i by było zajebiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...