Skocz do zawartości

Vstrom 650-prośba do użytkowników ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromną prośbę do użytkowników małego Vstroma z Wwy lub okolic - czy mógłby mi udostępnić swój motocykl na małą przejażdżkę? W zamian oferuję jazdę swoim CSem. Zdecydowałam się kupić małego DLa, dużym ( 1000) już jeździłam; ale ze względów kosztowych i potrzebowych że tak powiem mały mi wystarczy. Jesli znajdzie się jakiś wspaniałomyślny motonita, proszę o kontakt.

 

pozdrawiam

 

Olga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małego DL-a możesz dostać na testy w Raszynie - salon Free&Fun.

Na godzinną jazdę dostaniesz za darmo. Jeżeli chcesz na cały dzień - będziesz musiała zapłacić 300zł, które wedle deklaracji sprzedawcy zwrócą Ci, jeżeli kupisz u nich moto...

Edytowane przez Marcin Michna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę do użytkowników małego Vstroma z Wwy lub okolic - czy mógłby mi udostępnić swój motocykl na małą przejażdżkę?...

pozdrawiam

 

Olga

 

hej,

Opcja w Free&Fun jest OK - będziesz miała najnowszy model do przejażdzki - jeśli planujesz kupno nowego to wręcz idealna okazja.

Jeśli jednak Ci to nie odpowiada to możesz spróbować na moim Sztormie :icon_twisted: - tylko jakoś bliżej weekendu się musimy zgadać co do dnia i godziny. Do piątku nie dam rady na bank, a na sobotę - niedzielę planujemy małą przejażdzkę ze znajomymi, nie wiem jeszcze czy sobota czy niedziela.

Mieszkam w Piasecznie, Vstrom 650 z 2007 z ABS.

Jakby co to pisz na priv.

Z ciekawości - jeśli w tym kierunku idziesz to czemu nie F650 GS? Niezadowolona z bmw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - jeśli w tym kierunku idziesz to czemu nie F650 GS? Niezadowolona z bmw?

Już nie :biggrin: . Nie chcę być skazana na autoryzowany serwis, w którym płaci się majątek za najmniejszą czynność. A innych możliwości serwisowania BMW w Wwie ja osobiście nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, poland position też tanie nie jest. Na razie najtaniej przegląd mi przegląd wyszedł we free and fun, tylko mi kurcze swoją reklamę nakleili pod tablicą rejestracyjną no :flesje:

 

Przy czym najtaniej to tak że w Jaskłowskim liczyli (3ci przegląd) za 700 zł , w poland position 500, w free and fun 350, więc sobie jeszcze dorzuciłem handbary :biggrin:

 

BTW, jak już pisałem, ja mam do objechania k8 :buttrock:

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się zdawało że ten CS jakiś znajomy.

 

Olesia na moim V-Stromie 1000 jeździła, nawet trochę po szutrze a więc rajder z niej dobry - nie popsuje zabawki :icon_evil:

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Olesia ...jeśli planujesz zakup nowego DL'a ...to zwróć uwagę na ofertę niezależnych importerów ...ceny małego v-stroma ...ceny zaczynają się już od 21k pln...

 

 

...a tak w ogóle częstotliwość przeglądów w suzuki (co 6k km) ...to jest porażka ...jak ktoś jeździ gdzieś dalej niż 'wokół komina'...

 

...ja w sezonie nawijam 20-25k km... co oznacza, że muszę zrobić 3-4 przeglądy na sezon :icon_rolleyes: ......dziwne w kontekście innych japońskich producentów motocykli ...gdzie przeglądy są co 10k km......

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja jeżeli chodzi o Free&Fun:

Jutro jestem umówiony na całodzienne wypożyczenie małego DL-a tak, aby żona mogła wybrać pomiędzy nim, a Fazerem 600... Dziś bardzo późnym popołudniem zadzwonił do mnie Pan z salonu z pytaniem czy to nadal aktualne z mojej strony (dwa dni wcześniej też dzwonił aby potwierdzić). Po tym jak potwierdziłem, dowiedziałem się, że niestety zapomniał mi powiedzieć, że pobierają kaucję (zwrotną) w wysokości 3.000zł...

Nie mam nic przeciwko temu... ale jakim cudem mógł 'zapomnieć' o takim małym szczególe? Chyba jednak daleko nam do Europy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000zł (trzy tysiaki?) ? Pogięło ich czy jedno zero za dużo wklepałeś? :/

W poland position za intrudera 1.8 chcieli 1000 (tysiąc), aa za v stroma aż 3? :/

 

 

Ale fakt, że przeglądy są przegięte. Odebrałem moto jakoś w styczniu a juz mam 3ci przegląd, niedawno jak w tydzień poszło 2,5 tys kilometrów to już się czwarty zbliża, a tanie te przeglądy nie są :/

 

Ale powiem tak: nie chciałbym zmieniać vstroma na inny, ten jest naprawdę super, jestem z niego naprawdę zadowolony i to się może tak skończyć że za 3-4 lata kupię to samo tylko nowszą wersje :banghead:

 

Jeździ się bosko a i w pole da radę się wcisnąć, światła ma znakomite więc w nocy też da radę (sprawdzałem). No tylko zarzut od rafalla - cichy jakiś ten motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak potwierdziłem, dowiedziałem się, że niestety zapomniał mi powiedzieć, że pobierają kaucję (zwrotną) w wysokości 3.000zł...

Nie mam nic przeciwko temu... ale jakim cudem mógł 'zapomnieć' o takim małym szczególe? Chyba jednak daleko nam do Europy...

Wcześniej pisałeś o 300pln....a teraz 3000?? :eek: Ch...im w d...., sory,pan Wojtasik miał nieprzyjemne doświadczenia z F&F, dlatego od tych panów trzymamy się z daleka :D ...Trzeba sobie wychować rynek usług własną krwawicą :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz piszę wielkimi literami:

- 300zł kosztuje wypożyczenie motocykla na cały dzień - zwracają tą kwotę gdy się kupi u nich motocykl...

- 3.000zł (trzy tysiące PLN) trzeba zostawić kaucji - o tym zostałem poinformowany wczoraj pod koniec dnia - Pan 'zapomniał' mi o tym powiedzieć w trakcie gdy sam proponował mi użyczenie motocykla do testu i podczas kolejnej rozmowy telefonicznej w celu potwierdzenia...

Mam na dziś już konkretne plany. Dostaję do testów Fazera 600 z YMP i zależy mi niestety również na DL-u. Jeden z tych dwóch ma być moto mojej żony i chcę aby miała możliwość  porównania ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dostaję do testów Fazera 600 z YMP i zależy mi niestety również na DL-u. Jeden z tych dwóch ma być moto mojej żony i chcę aby miała możliwość  porównania ich...

 

Napisz Marcin jaki werdykt zapadł - to ciekawe porównaniu dwóch maszyn z dwóch różnych segmentów, ale często rekomendowanych na pierwszy motocykl. Oczywiście takich porównań jest bez liku w necie i nawet pewnie na tym dorum się znajdzie, ale ciekaw jestem tego "kobiecego spojrzenia" na dwie piękne japonki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo sympatii do marki Yamaha nasz wybór padł na V-Stroma 650...

Finalnie DL-a do jazdy testowej użyczył mi Suzuki Jaskłowski - bez żadnych opłat i kaucji!

Gdy odebraliśmy Fazera jeździło się nim fajnie... ale to DL wywołał banana na mojej twarzy po przejechaniu niewielkiego dystansu z salonu do domu... Czułem się jakbym prowadził motocykl od dawna!

Moja żona na szczęście podziela moją euforię. Mimo, że V-Strom jest dosyć wysoki motocyklem jazda na nim i manewry nie stanowią dla niej żadnego problemu...

Jest to naprawdę rewelacyjne moto. Nawet z oryginalną 'mini' szybą daje bardzo przyzwoitą ochronę przed wiatrem, no i łatwo i ładnie można go przygotować do dłuższej podróży.

Bardzo komfortowy jeżeli chodzi o jazdę po polskich drogach - zasługa zawieszenia i wygodnej pozycji!

 

P.S. Do tej pory myślałem, że tylko moja FJR-ka jest super motocyklem... Musiałem niestety zmienić zdanie - DL daje naprawdę wiele radości! :-)

Edytowane przez Marcin Michna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...