Skocz do zawartości

SHADOW VT1100 87r - wypowiedzcie sie ;)


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie na temat tego motorka. SHADOW VT 1100 1987

 

Chciał bym kupić taką, ale nie wiem, czy rocznik nie za stary i czy mi się nie zbuntuje za chwilę. Z góry dziękuję.

Otóż jestem prawie zdecydowany na tego sprzęta, ale chciał bym prosić kogoś z okolic Poznania, żeby podjechał go oglądnąć i dał mi znać czy wszystko z nim OK.... :banghead: Czy będzie ktoś tak miły?

Edytowane przez mierzynskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja bym sie nie bawil w kupno tak starego motocykla. Chociaz to Honda, wiec prawdopodobnie wieki moze jeszcze chodzic! Mam kumpla, ktory jezdzi na podobnym sprzecie, tyle, ze mocno customise'owany. Nie wiem jak stoja takie modele, ale dla mnie 11500zl za taki rocznik z tym przebiegiem to "lekka" przesada! Pomimo objetosci silnika. Wiem, ze to malo pocieszajace, ale moja rada, to poczekac, dozbierac i kupic cos przynajmiej z koncowki lat 90-tych! Ale jak juz jestes napalony to pewnie nic nie pomoze :icon_biggrin:

Niestety nie moge tez pomoc co do ogladniecia moto, bo do Poznania mam dosc daleko.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli juz jestes napalony na oldschoolowy dizajn akurat tego modelu to szukaj czegos za mniejsze pieniadze lub ostro sie targuj ze sprzedającym bo cena woła o pomstę do nieba ;)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i macie rację. W sumie mam na moto około 13 - 14 tys. Co polecacie? Interesowała by mnie shadow 1100 taka jak ta, ale młodsza. ma ktoś może coś ciekawego na zbyciu? ;) Zastanawiam się też nat Virażką (jednak mam po mojej 750-tce jakiś sentyment ;))

Edytowane przez mierzynskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...