Skocz do zawartości

CZ 125 czy warto??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad tym moto ale nie wiem czy za cenę 2500zł warto. Fakt jest chłodzony cieczą ale czy nie będzie z nim dużo problemów ?? Jeśli nawali pompa do do tego moto za wuja nie dostane a czy da radę od czegoś innego??. Rama Hondy CR stara widać bo nie ma nawet tarczy z przodu i nie wiem czy będzie lepsze od oryginału??

 

Oto i ta CZ:

CZ 125

 

Proszę o sensowne porady nie typu "olej starą CZ bo będziesz tylko pchał i siedział w garażu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli chcesz to utargój cos i ją bierz jesli Ci to odpowiada. Jednak rama jest stara, co sie z tym wiąze moze byc juz wyeksplortowana. Silnik CZ podobno są bardzo dobre jesli sie dba onie itd. Jesli masz kasy i moto jest blisko to smiało mozesz brac moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo: Jest specjalny temat do zadawania takich pytań.

 

Po drugie primo: To cuś nie stało nawet koło CR. To jest Honda MTX z innym silnikiem.

Nie nadaje się to na crossa bo ma za miętką zawiechę. I na pewno nie jest warte tyle pieniędzy.

 

edit:

 

A tak w ogóle to jest klasyczny AGRO-TJUNING.

Plastików się nie maluje.

Felgi pomalowane złotym sprayem

Lagi czerwonym :D

Naklejka na baku lewa z prawej strony

 

 

Silnik na pewno robiony w takim samym stylu co reszta....

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki Lopez oryginalna CZ byłaby na pewno lepsza pod względem zawieszeń, jednak w omawianym motocyklu jest bardzo ciekawy silnik - to 516 fabrycznie rasowany przez firmę Metalex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi pomalowane złotym sprayem

 

Z kąd wiesz?? Ja tego nie widzę na zdjęciu.

 

To jest Honda MTX z innym silnikiem.

 

Fakt tego nie zauważyłem. Gdyby to była rama jakiejś CR powyżej 90r to może by było to warte tej kasy a tak to mam wątpliwości.

 

ciekawy silnik - to 516 fabrycznie rasowany przez firmę Metalex.

 

Masz na myśli to chłodzenie cieczą czy coś jescze było rasowane. Nie wiem czy to chłodzenie jest takie super bo moto ma już swoje lata i wszystko może się sypnąć ale najabardziej się boja tego że może paść pompa wodna i co w tedy. Takiej za h*** nie dostanę lub cylinder. A 2500zł za rasowany silnik to jednak za dużo. Była jakiś czas temu taka CZ chłodzona cieczą w oryginalnej ramie za 1900zł i była tyle warta ale nie miałem w tedy kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...