Skocz do zawartości

XIX WINOBRANIOWY ZLOT MOTOCYKLOWY 5-7.09 br


zubatini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

Generalnie rzecz ujmując jak w temacie - poszukuje jakiejs fajnej ekipy do wyjazdu na w/w zlot, ktory ma sie odbyc w Dąbie koło Zielonej Góry w dniach 5-7 wrzesnia br

 

samemu jakos jechac mi sie nie usmiecha, a wlasnej ekipy tez nie mam bo jak dotychczas przemierzalem setki kilometrow w pojedynke - ot tak fascynacja z nowej maszyny - a zloty jakos mnie omijaly :P no ale czas nadrobic straty i w koncu sie wybrac...

 

zamieszkuje Gliwice - tak wiec najbardziej odpowiadalaby mi paczka z okolic :icon_mrgreen: ale jak w temacie - okolice Wisly tez wchodza w gre bo w pierwszym tygodniiu smigam tam do znajomych ;)

 

no więc kto sie pisze?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Generalnie rzecz ujmując jak w temacie - poszukuje jakiejs fajnej ekipy do wyjazdu na w/w zlot, ktory ma sie odbyc w Dąbie koło Zielonej Góry w dniach 5-7 wrzesnia br

 

samemu jakos jechac mi sie nie usmiecha, a wlasnej ekipy tez nie mam bo jak dotychczas przemierzalem setki kilometrow w pojedynke - ot tak fascynacja z nowej maszyny - a zloty jakos mnie omijaly :cool: no ale czas nadrobic straty i w koncu sie wybrac...

 

zamieszkuje Gliwice - tak wiec najbardziej odpowiadalaby mi paczka z okolic :clap: ale jak w temacie - okolice Wisly tez wchodza w gre bo w pierwszym tygodniiu smigam tam do znajomych :crossy:

 

no więc kto sie pisze?:P

 

Witam

 

Szkoda że termin zlotu pokrywa się z bazarem w Łodzi.

Ale byliśmy już na tym zlocie nie raz i naprawdę polecam.

A tak w ogóle jak szukasz ekipy z Gliwic to podjedź do naszego ClubHouse w Gliwicach - spotykamy sie w każdy czwartek po 20.00 na terenie Szybu Ostropa.

Jak byś nie umiał trafić to dzwoń

 

Szklarz

WRM Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć ja jadę na ten zlot z krakowa.

Wyjeżdżam w sobotę rano. W piątek niestety nie mogę.

Będę wyjeżdżał ok. 9 rano.

W Gliwicach jest fajna ekipa, byłem z nimi w tym roku na otwarciu sezonu a następnie na przejażdżce do Biskupic na walki rycerzy. Podejrzewam, że ktoś się znajdzie do wspólnego wypadu.

Gdybyś startował w sobotę możemy się umówić gdzieś na trasie.

 

W razie czego pisz na forum lub dzwoń

 

Pozdrawiam.

Wojciech

0502-077-729

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...