Skocz do zawartości

Garaż w Piasecznie?


MaG_1975
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję od zaraz garażu / miejsca w garażu podziemnym na mojego VStroma w Piasecznie. Mieszkam na Młynarskiej, więc szukam miejsca też gdzieś na Lechu, Warszawskiej czy w bliskim centrum.

Oczywiście jestem chętny normalnie zapłacić za miejscówkę czy cały garaż. Pomocy!

Suzi nie jest wymagająca, jest w stanie podzielić się miejscem z kimś jeszcze i będzie bardzo wdzięczna za pomoc...:bigrazz:)

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,

MaG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeżeli niczego wcześniej nie znajdę - zależy mi na wrześniu - to pewnie się w październiku zgłoszę do Ciebie, dzięki za propozycję:biggrin:

Laski się na pewno nie pogryzą i zmieszczą bez problemu...;)

pzdrffko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stolice pozegnalem juz 8 lat temu. :biggrin:

Przed wyjazdem do UK mieszkalem w Piasecznie i tam teraz wracam. :biggrin:

Do Warszawy rzut beretem a cisza i spokoj zapewnione.

A Puławska teraz pelna swiatel, wiec ;)

 

to pewnie się w październiku zgłoszę do Ciebie, dzięki za propozycję;)

 

To daj wtedy cynka na PW, OK ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stolice pozegnalem juz 8 lat temu. :crossy:

Przed wyjazdem do UK mieszkalem w Piasecznie i tam teraz wracam. :clap:

Do Warszawy rzut beretem a cisza i spokoj zapewnione.

A Puławska teraz pelna swiatel, wiec :banghead:

 

 

Cisza i spokoj to może tam 8 lat temu była. Nabudowali osiedli i dalej, zresztą budują - jeden wielki kołchoz :rolleyes: A puławska przez to że to sypialnia, to poza wakacjami, stojąca aż do Poleczki.

Pomyśl lepiej o Nowej Iwicznej, tu jeszcze jest spokojnie :biggrin:

No i miałbym sąsiada :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki tak psioczyłes na Polske i teraz tu wracasz??To u was w Angli juz nie ma pracy ?? ;)

 

Rafal, spoko, spoko, bo zaraz wyjde na wroga Polski ............. a tak nie jest :clap: ;)

W Polsce pewne rzeczy i sprawy mnie wkurwiaja, ale ......... to moja ojczyzna, tu mam rodzicow, dziadkow, znajomych i przyjaciol a Anglia .......... jest dobra na jakis czas aby tam popracowac, podszkolic jezyk ( angielski oczywiscie ;) ), kupic motocykl :crossy: i wracac :)

Mam nadzieje ze mnie Polska nie rozczaruje i nie bede musial za 2-3 lata znowu wyjezdzac :lalag:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty na Euro 2012 nie zostajesz?? :wink:

 

Przyjade sobie elagancko jak panisko do mieszkania w Londynie w .... odpowiednim czasie :clap:

Moze wlasnie traska na motocyklu ? :eek:

 

co tak dlugo?? :P :P

 

Zanim sie ze wszystkimi znajomymi pospotykam, posmigam troche po Polsce to tak troche zejdzie !!! :wink: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag, jeśli szukasz garażu na przechowanie sprzęta to u mnie kawałek kąta się znajidze:) Ale nie mieszkam w Piasecznie, tylko na małej prerii 7 km dalej , więc musialbyś dobiegać po niego :)

 

Dlatego pisałem by przemyślał mieszkanie w N. Iwicznej. Jak co to i u mnie 3-ci motór się zmieści:)

Podobno do 8 maszyn wchodzi na jedno miejsce parkingowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...