Skocz do zawartości

TURAWskie mordochlanie numer 3


tubapl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ;)

 

 

Skoro juz zielen brązowieje, olej w silniku robi sie bardziej wodnity a łancuchy zwisaja jak stare cycki trzebaby (nie)godnie zakonczyc sezon. Jesli chceta zaklepie nam TURAWSKI PeeReL lub jak obiecal T2 zrobi u siebie nad jeziorem ale pod namiotami. Tak więc są dwie opcje- za darmo u T2 lub za 20 od zjeba w Turawie.

 

 

To jak będzie?

 

pzdr

;) Tuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo,

 

ja właśnie wróciłem z podróży poślubnej ...

 

tak jak tuba napisał mamy takie małe rancho gdzie bez problemu możemy pogrilować :icon_mrgreen: z tym że spanie pod namiotem - myśle że tak samo zimno bedzie pod namiotem czy w turawskich apartamentach .

 

jest kajak i ryba w stawie - to co sie złowi można na miejscu ugrilować :lalag:

przywioze baniak 1000l wody także prawie jak w hotelu **** :wink:

 

dechy do palenia gumy też nawioze :) ... :icon_eek:

 

no to dajcie znać która opcja wybieracie ...

 

terminy wolne to 7 lub 14 wrzesnia ,.... no i 28 i dalej ale potem to już chyba za zimno ...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hail

 

 

6 wrzesnia za blisko-= Proponuje 14 tego. lub 28 wrzesnia

Turawa jest fajna chociaż sie troche sie przejadła, juz wszyscy znają scenariusz co sie bedzie działao :icon_biggrin:

Line dalej mam pod siedzeniem- i wolne miejsce na panne młodą :buttrock: potem Tuba przyjdzie z pięcioma weselnymi i wszyscy bedą rzygać...

Na tym ranczo by były świeże klimaty, - do tego kajak wiec to co sie nie udało zwodować na turawie mozna by było zrobić tutaj. MInusem jest spanie w namiotach bo dużo zalezy od pogody...

 

 

Wiec gdzie jedziemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja na 14 odpadam, bo juz mam plany. 28 moze byc - wstepnie :].

Chyba, ze mi kasy braknie, bo ostatnio cienko, cienko...

Bez pracy nie ma kolaczy :wink:. A do pracy mnie nie chca wziac :clap:.

 

Pzdr

 

jak na rancho to kasy nie bedziesz potrzebował, a jak na turawie to sprzedaj troche złomu :P nie tacy a sie radzą :P

 

 

no to jak panowie, słaby coś ten ruch w interesie ... Inciol, Jasiol, brawary i wszyscy Inni odzywać sie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wiec zostanie w tym roku to rancho :icon_biggrin:

 

i 28 wrzesień bedzie okej- nie powinnismy zmarznac- bo ma byc caly miesiac cieply.

 

To robimy liste chetnych:

wpisujcie kto moglby wziac namiot ewentulanie inny stragan- ja niestety nie mam :buttrock:

 

T2x4

CiasnyBaniak

david482

zbyhu

Tubaplx2

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...