Skocz do zawartości

23 sierpnia 2008r. - WOLA UHRUSKA


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

melduje sie po imprezie,

' ja tez tam byłem, jadłem, piłem, hhhmmmm ... fajnie sie bawiłem" :)

 

było fajnie, powozilismy dzieciaki i nietylko ;)

ludzie mogli porozmawaic z prawdziwymi motocyklistami, posiedziec na spzretach,...

Ale co najwazniejsze to zebralismy spokoro kasy na szczytny cel, a to jest chyba najwazniejsze, a ze dobrze sie bawilismy to tez fajna sprawa,

nie robilem zdjec ale mam nadzieje ze ci co robili to powrzucaja

 

AVE LSM

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze u Lonki :D zarowno Ona jak i ja jestemy niezmiernie zadowoleni z imprezy.chodzi własnie o postawe jaka sobą zaprezentowali LSM-iści. "zostali do konca imprezy". a najpiekniejsze byly brawa,ktore to zostały uwiecznione na troszke chaotycznym filmie.wrzuce go pewnie jutro.ogromne podzięki dla wszystkich zawsze aktywnych moturzystów.zrobie mala galerie na picasie.jest z czego przebierac.i jaśnie Joaske tez prosze o wrzut fotek i linka do tematu.

 

pamietajcie słowa Romana herbu Dwie Rolki - "szostego jedziemy na ostrow lubelski,jeziorko miejskie"

(swiniak juz umowiony wstepnie :D )

 

AVE SZCZYPKA!!! :biggrin: :icon_mrgreen:

 

 

 

:D drugiej takiej ekipy to ze swiecą w lesie szukać :icon_mrgreen:

 

wielkie pozdrowienia! :notworthy:

 

...a kto zna sekret mnicha? :icon_twisted:

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a kto zna sekret mnicha? :icon_rolleyes:

 

 

Sekret mnicha znają nieliczni, ale jeżeli ktoś lubi sery pleśniowe to nie chciał by go poznać :buttrock:

Imprezka udała sie bardzo dobrze, nawet aparat wygrałem w losowaniu a przegrałem piwo u Lonki :banghead:

 

Pozdro Majusz :banghead:

Edytowane przez SuzekLublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...