Skocz do zawartości

Viadro w deszczu


Kjujik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Nikt z Was nie napisał prostego zdania które wyjaśnia wszystko, a WSZYSCY o tym wiemy...!!! ---> NALEŻY DOSTOSOWAĆ SZYBKOŚĆ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW NA DRODZE--->czyli w uproszczeniu ZWOLNIĆ-zamknąć manetkę! ...

 

 

 

Bosze, Ty chyba pracujesz w policji. Tradycyjna gadka jak ktoś się wywali, rozbije z przyczyn niepojętych dla przeciętnego gliniarza lub wymagających napisania w protokole większej ilości słów. Jednym słowem :buttrock: :eek: .

Ty także chyba uważasz nas za bezmyślnych tumanów którzy nie znają podstawowej zasady ... myśleć, myśleć, myśleć ... Sama nazwa wypadek mówi że jest jest TO zdarzenie przypadkowe, nie dające się przewidzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. ja naprawdę jestem kawał kjujika a adrenalina robi swoje (czy tam coś co się wydziela) ot co tu dodać ;) http://tiny.pl/2sf2

 

Moge tylko potwierdzic :)

A nie za duzo tego wywalania sprzetow ???

Malo Ci bylo w Kilecach u Luci ??? :eek:

Dobrze zes Ty caly i dales rade doczolgac sie do domu :P :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze, Ty chyba pracujesz w policji. Tradycyjna gadka jak ktoś się wywali, rozbije z przyczyn niepojętych dla przeciętnego gliniarza lub wymagających napisania w protokole większej ilości słów. Jednym słowem :P :eek: .

Ty także chyba uważasz nas za bezmyślnych tumanów którzy nie znają podstawowej zasady ... myśleć, myśleć, myśleć ... Sama nazwa wypadek mówi że jest jest TO zdarzenie przypadkowe, nie dające się przewidzeć.

 

Uwaga-policjant też człowiek!...bo nie pies... Olać to! Wiedziałem że będziecie marudzić-czytajcie co napisałem, a póżniej nazywajcie się tumanami-Zbycho...i po jakiego czorta "telepiesz się"... Dla jednego wolniej znaczy 200, a dla innego 50km/h... Nie ma co krzyczeć-życie samo weryfikuje co i jak. Ty i ja możemy pomóc tej weryfikacji...i nie trzeba być gliną aby załapać o co biega... TVN TURBO oglądacie? Fajny programik tam leci pt."Wypadek-przypadek"...TO właśnie same zdarzenia przypadkowe... :) ...i nie dające się przewidzieć... ;)

 

Spoko panowie-damy rade :clap: Powodzonka :lalag:

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a jak sie jedzie wolno to scenariusz jest taki:

 

"

- Panie wladzo, ale ja nie rozumiem... jaka jest przyczyna tego wypadku ? Czemu to sie stalo?

 

- Jechal Pan.

 

-Slucham ? Jakto :| ?

 

- Warunki pogodowe dobre, predkosc odpowiednia, ogumienie w dobrym stanie. JECHAL PAN. Gdyby Pan nie jechal wypadku by nie bylo. Prosze nastepnym razem nie jechac.

 

-Tak jest Panie wladzo. O tym nie pomyslalem

 

"

 

To tyle w temacie wiecznie winnej predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>"G3d">>>...Warunki pogodowe dobre, predkosc odpowiednia, ogumienie w dobrym stanie. JECHAL PAN. Gdyby Pan nie jechal wypadku by nie bylo. Prosze nastepnym razem nie jechac...<<<

 

...to taka wersja mocno ekstremalna... :crossy:

 

...dodać trzeba że jak będziesz jechał zbyt wolno to jest szansa że Cię przejadą... :biggrin:

 

Cóż-wiecie o co biega... Damy rade :biggrin: ...i śpieszcie się powoli-święta za pasem!!! :biggrin:

Edytowane przez ADAM 66-VN 2000

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...