Skocz do zawartości

zmiana dźwięku


987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym że kolega kompletnie nie wie czego chce bo się kompletnie nei zna...nie wiedząc co to jest 2T pokazał zupełny brak znajomości techniki w tym temacie....

 

zatem jak sobie wyobrażasz basowe niskie brzmienie z motoroweru o pojemnosci 50ccm 2T to odrazu sobie daruj bo to NIE MOZLIWE...bedzie chodziło jak kosiarka, tudzież jak normalny mały dwutakt...tylko czterosuwowe skuterki maja niski basowy dźwięk i nowe kosiarki bo w tej chwili juz wszystkie sprzedawane kosiarki to 4T....

 

Ten dzwiek dwusuwa trzeba pokochać....albo się przezwyczaić i jak juz bedzie mozna przesiąść się na większego czterosuwa....

 

Ja np. uwielbiam dźwięk wycia 2T tak od 7k w gorę w mojej CRM to muzyka :banghead: poniżej jest bardziej basowy ...

 

generalnie mój wydech w CRM to popcorn i kosiarka do 7k jest więcej popcornu, powyżej wiecej kosiarki ....takiej na sterydach :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje NIE znam się kompletnie a chodziło mi o pozbycie się tego dźwięku :) no ale skoro pozostaje mi go pokochać to pewnie zaczekam na prawko i kupię 125 cm... :) no ale dzięki wszystkim za odpowiedzi i cierpliwość wobec mnie :) pozdrawiam :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje NIE znam się kompletnie a chodziło mi o pozbycie się tego dźwięku :P no ale skoro pozostaje mi go pokochać to pewnie zaczekam na prawko i kupię 125 cm... :smile: no ale dzięki wszystkim za odpowiedzi i cierpliwość wobec mnie :P pozdrawiam :lalag:

 

 

125 2t tez chodzi jak kosiarka chyba ze chcesz CBR 125:P to 4t jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 2t tez chodzi jak kosiarka chyba ze chcesz CBR 125:P to 4t jest

hehe w takim razie bardzo dobrze wiedzieć:D bo pewnie bym się na to naciął :D a jak jest ze sprowadzaniem z zagranicy :D z UE jakieś opłaty jak z samochodami jak tak to ile i od czego zależą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w takim razie bardzo dobrze wiedzieć:lalag: bo pewnie bym się na to naciął :crossy: a jak jest ze sprowadzaniem z zagranicy :icon_mrgreen: z UE jakieś opłaty jak z samochodami jak tak to ile i od czego zależą

 

 

no to liczy sie rocznik , za ile kupiles , pojemnosc i pare czynnikow,

A co do CBR 125 zajebiscie na gume wchodzI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...