Skocz do zawartości

akumlatorki


motocyklista 45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wykonczyl mi sie akumlatorek w chinczyku, po 11 miesiacach eksploatacji. Bylem zaskoczony po po 4 dniach a nie jak zwykle 4 tygodniach otryzmalem nowy akumlatorek o zwiekszonym amperazu i do tego zelowy, po ldowaniu okazala sie ze nie pobiera z ladowarki pradu, jest niesprawny, tyle ze to akumlatorek nie chinski, nie polski ale haha niemiecki,reklamacja poszla , akumlatorek takze a ja jezdze na pozyczonym od kolegi,szerokiej drogi zycze wszystkim ,pozdrowienia na trasie :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile za niego dałeś i jaką ma pojemność i jakiej firmy?

Witam na gwarancji wysiadl akumlatorek( angielski) i wramach gwarancji dostalem zamiast 4 amperowego 9 amperowy niemiecki, ktory wogole nie pobieral pradu z prostownika,zostal odeslany i reklamacja zostala uznana, caly szkopul w tym ze czekanie na nowy znow potrwa jak na inne czesci srednio 3 tygodnie,jezdze na pozyczonym.Szerokiej drogi pozdrowienia na trasie :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,wykonczyl mi sie akumlatorek w chinczyku, po 11 miesiacach eksploatacji. Bylem zaskoczony po po 4 dniach a nie jak zwykle 4 tygodniach otryzmalem nowy akumlatorek o zwiekszonym amperazu i do tego zelowy, po ldowaniu okazala sie ze nie pobiera z ladowarki pradu, jest niesprawny, tyle ze to akumlatorek nie chinski, nie polski ale haha niemiecki,reklamacja poszla , akumlatorek takze a ja jezdze na pozyczonym od kolegi,szerokiej drogi zycze wszystkim ,pozdrowienia na trasie :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Witam, chcialem sie podzielic szybkoscia reakcji serwisu z Debicy ha ha od 07,08 do dnia dziesiejszego po uznaniu reklamacji akumlatora nie dostarczyli mo go, moze mam pecha ale wszyskie czesci tak szybko ida , moze biera nas na wytrzymalosc ze kupimy sobie za wlasne pieniazki gwarancyjne podespoly.Pozdrawiam zycze szerokiej drogi :notworthy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wykonczyl mi sie akumlatorek w chinczyku, po 11 miesiacach eksploatacji. Bylem zaskoczony po po 4 dniach a nie jak zwykle 4 tygodniach otryzmalem nowy akumlatorek o zwiekszonym amperazu i do tego zelowy, po ldowaniu okazala sie ze nie pobiera z ladowarki pradu, jest niesprawny, tyle ze to akumlatorek nie chinski, nie polski ale haha niemiecki,reklamacja poszla , akumlatorek takze a ja jezdze na pozyczonym od kolegi,szerokiej drogi zycze wszystkim ,pozdrowienia na trasie :icon_mrgreen: :biggrin:

Witam reklamacje przyjeli w Debicy, a po dwoch tygopdniach znow stwierdzili ze akumlatorek jest sprawny, paranoja nie pryzjmuje pradu z roznych prostownikow, nie ma pradu sprawdzono miernikami a te palanty w Debicy mowia ze jest o,kej.Ale robia sobie reklame :notworthy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ha ha po bez mala miesiacu czasu reklamowany akumlatorek otrzymalem nowy.Jest tylko jedno ale, jest o mniejszych gabarytach opaska gumowa nie zabezpiecza go przed przemieszczaniem sie , ale juz nie mam zdrowia do nastepnej reklamacji,oblozylem go styropianem i mam juz jeden problem z glowy.Tak dba Debica o swoje loggo i reklame firmy, na stelaz od kufra czekam juz 1,5 miesiaca czasu istny zawrot glowy.Pozdrawiam szerokiej drogi :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...