Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie


kuki_luke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jest mi miło poinformować, w imieniu szczecińskich motocyklistów, o akcji w Sz-e pod hasłem - "motocykle są wszędzie..."

Przejazd planujemy przez Szczecin dnia 23.08.2008r. Będziemy mieć kamizelki odblaskowe z hasłami (różnymi). Będziemy rozdawać ulotki. Przejazd prawdopodobnie będzie wspomagany przez policję, prasę, media telewizyjne.

Akcja nie jest prowadzona po kątem zarobkowym. Przyznaję, że korzystamy z hasła "uzytego" wcześniej w innych miastach, przez innych. Mam nadzieję, że nikt nie będzie rościł pretensji do "szzczeciniaków" o to - wszak to szczytny cel.

Jezęli ktoś jest zainteresowany (akurat będzie w Sz-e w sobotę 23.08., albo jest niedaleko, a jeszcze nic nie wie - zapraszamy.

Szczegóły mozna zasięgnąć u mnie lub na stronie szczecińskich motocyklistów. Stronę podam na gg, mailem, na PW. Nie będę tu nic reklamował (gg:5837189)

P.S. Nie jestesmy MC, ani żadnym chapterem. A akcja jest wynikiem kilku nieprzyjemnych ostatnio w Sz-e sytuacji.

Pozdrawiam i zapraszam.

 

Cytat za koleżanką, jedną ze współorganizatorek.

Linda:

"- termin 23.08.08 zostaje

- godzina 10 ( wyjazd w miasto ok 10:30)

- zamiast koszulek beda kamizelki odblaskowe w cenie 10 zł za sztuke z nadrukiem płatne do nastepnej środy ( z wyjatkiem tych co naprawde nie dadza rady podjechać wtedy trzeba bedzie myslec o zalozeniu, kase zbiera Linda)

- przyjechalo kilka motocykli nie z forum (to zasługa Lindy i jej gadany )

 

- na koniec akcji robimy ognisko na głębokim

 

Reszta szczegolóów wyjdzie w praniu takich jak ulotki, plakaty, itp

pozostaje powiadomić Policje i inne służby uliczne aby nas wsparły nie tylko organizacyjnie ale takze logo na ulotkach".

 

Ode mnie. Nie wszyscy muszą mieć kamizelki.

Edytowane przez kuki_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Chciałem podziękować wszystkim za udział. Nastepna akcja będzie planowana pod koniec sezonu oraz na początku przyszłego.

Niestety pogoda nie dopisała.

Za kilka dni postaram się o jakieś dane - pogadam z organizatorami. Ja załatwiałem tylko eskorte "niebieskich".

Motocykli było na pewno 100 lub ponad. Motocykliści dopisali. Policja dopisala. Radio też. Niestety jakieś problemy były z telewizją. No i oczywiście pogoda... Na Błoniach zlał nas deszcz. W związku z deszczem i z nieciekawym zdarzeniem (koło Radissona ktoś na niebieskim nakedzie miał szlifa - chyba na bandicie - niestety za nim jechałem ja i kumpel też od zabezpieczenia trasy - nie moglismy się zatrzymać. Jeden chłopak znim został. Koleś cały, a motocykl, hmmmm ciekł olej z poddekla ).

A więc w związku z tym, że deszcz i cholernie sliska nawierzchnia, wielka ilosć maszyn postanowiliśmy skrócić trasę. Z Jasnych Błoni pojechaliśmy od razu na Głębokie.

Na Błoniach trochę ulotek rozdanych.

Na pewno tam gdzie przejeżdżalismy zrobilismy "zamieszanie" .

Po ognisku część osób pojechała na Wały. Tam kontynuowali rozdawanie ulotek, być może były media. Dowiem się. Ja niestety musiałem się udać do szpitala - kumpel w drodze powrtnej ślizgnął się na białej strzałce. On cały, motor - kiera do wymiany. Niestety pasażerka - złamanie biodra.

Cała akcja myslę, że poszło ok. Poza pogodą i tymi 2szlifami.

Nastepnym razem zamówimy pogodę.

Pozdro

 

P.S.Niedługo zrobię podsumowanie, zrobię skan ulotki, zapodam linki ze zdjęciami, byc może linki do jakichś stron mediów, piszących o naszej akcji.

Edytowane przez kuki_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obiecane zdjęcia i informacje z prasy.

 

 

http://picasaweb.google.pl/ojciecskuter/KI...OPATRZWLUSTERKA

http://picasaweb.google.pl/AyoMoto/Pikieta...WLusterka230808

 

 

 

http://www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=9185

 

Jeszcze było kilka audycji w radiu lokalnym.

 

Niestety TVN dał przysłowiowej dupy. No niestety środowisko 200 nie jest takie medialne jak Violetta Villas i jej milion psów albo rolnik głodzący psa.

Edytowane przez kuki_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...