Skocz do zawartości

ZDYNIA 2008-08-22,23


Tuzmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.steelrosesmcpoland.pl/pages/inf...je_pl.php?do=11

 

Wyjeżdżam z warszawy w piątek, nie wiadomo jeszcze o której, można się dogadać.

Ktoś jedzie? niekoniecznie z warszawy, można się spotkać na trasie.

My prawdopodobnie większą ekipą wyruszamy z Kielc w piątek do Ustrzyk Dolnych gdzie śpimy, a z tamtąd poprzez pętlę Bieszczadzką ruszamy w sobotę do Zdyni. Zainteresowany???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie większą ekipą wyruszamy z Kielc w piątek do Ustrzyk Dolnych gdzie śpimy, a z tamtąd poprzez pętlę Bieszczadzką ruszamy w sobotę do Zdyni. Zainteresowany???

 

kurcze szkoda, jestem już ugadany na piątek z przyjaciółmi aż ze samego Wrocławia, no i nie ma szans na zmiany planów. Ale swoją drogą to wy tracicie całą zabawę w piątek, a przyznać muszę że w piątek jest nie letka impreza :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam bluesowo

Edytowane przez Tuzmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, jestem już ugadany na piątek z przyjaciółmi aż ze samego Wrocławia, no i nie ma szans na zmiany planów. Ale swoją drogą to wy tracicie całą zabawę w piątek, a przyznać muszę że w piątek jest nie letka impreza ;)

 

pozdrawiam bluesowo

W piątek wyruszamy z Buska Zdroju. Zapowiada się kilkanaście maszyn. Jak będę wiedział o której wyruszamy to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak wrażenia?

 

Były duże duże nadzieje, ale było słabiej niż rok temu. Na szczęście dobre towarzystwo uratuje najsłabszą imprezę. Ale pięknie tam w górach hoho

 

Pozdrawiam kolegę z warszawskich Steelroses który odnalazł kluczyk od kufra.

 

Straty: pajonk, tombak kolegi z zawartością, wyrzuty sumienia za ostre pałowanie z plecakiem, ale warto było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że poprzednie Zdynie były lepsze.

Uważam że zlot był stanowczo za drogi w stosunku do tego co zaoferowali.

Byłem tam szósty raz i chyba ostatni.

 

 

Mam dokładnie takie odczucia jak ty, kasa ok, może być 60zł, ale żeby coś za to się działo. A tak mieliśmy w piątek i sobotę ten sam zespół i te same kawałki. Nawet kolejność ta sama :D .

Poza tym jak na warunki zlotowe, nie ze bym był wygodnicki, to za tą kasę nie pojadłem, nie popiłem, tyle co 4 szmery zajebiście grali. Ale grają nie tylko w zdyni, więc nie będzie mnie na kolejnej.

Pozdro, szkoda ze się nie ugadaliśmy na jazdę

Edytowane przez Tuzmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...