Skocz do zawartości

II Mazurski Zlot Motocyklowy "MOTOZGON.PL", 5-7.09.2008


MOTO-ZGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam prosisz o rady, więc pokuszę się o moje małe podsumowanie po rozczytaniu się w temacie :eek: ...

 

Widzę motto dla Ciebie: „Prawdziwa cnota krytyk się nie boi”. Im więcej się tłumaczysz tym gorzej. Dobrze powiedzieć raz i spokój, bo każde następne wywody są po prostu tragikomiczne. Piszesz w stylu: to jest najprawdziwsza prawda, bo mnie chwalą, bo tyle się napracowałem, bo tyle nocy nie spałem... Jesteś pewien swego? Odwaliłeś kawał dobrej roboty? I spoko, to jest Twój sukces :icon_exclaim: Jednak od oceny Twojej pracy i atmosfery na zlocie są ludzie, którzy na nim byli.

 

Była już kiedyś taka samochwała, co to w kącie stała :bigrazz:

Przykłady: „To nieskromnie wychwalać się samemu ale muszę powiedzieć” i dalej „powiem bałwochwalczo...BĘDZIE SUPER!!!!” (26.08.08) Nawet nie poczekałeś na choć jedną opinię po zlocie, tylko SAM napisałeś, że było super (post z 01.10.2008).

 

Krytyka wyszła od ludzi, którzy byli krócej lub dłużej na zlocie. Tak to już jest, że nie wszystkim dogodzisz, komuś mogło się nie podobać – ich broszka, nie spełnili wymogów, nie tego oczekiwali, nie tak lubią się bawić etc. itd. pojadą sobie na inny zlot... Mają jednak prawo o tym powiedzieć. Czy boisz się, że ich opinie mogą zrazić do Twoich imprez ludzi, że nikt nie przyjedzie? Tego nie rozumiem... 100 razy bardziej wolałabym pojawić się na spotkaniu super paczki, sprawdzonych kumpli, których rozumiem bez jednego słowa, których mogę nazwać Przyjaciółmi, niż na spęd setek nieznajomych, których ani znam, ani lubię...

 

Nie zgadzasz się z krytyką innych, a jednocześnie podkreślasz, że rozumiesz, że są różne gusta. Coś tu się jednak nie zgadza. No i jeszcze oceniasz kogoś po avatarze, czyli ktoś ze słodkim motylkiem zrobi więcej dobrego niż ... (tu wstaw najgorszy Twoim zdaniem avatar) - niestety bardzo powierzchowne podejście :rolleyes:

 

Idea motocyklizmu nie jest mi obca, natomiast usilnie starasz się wmówić mnie i innym, że Twoja idea jest „Twojsza”.

Piszesz: „(...) nasz zlot, jak napisał w obszernej relacji listopadowy (11/08) "Świat Motocykli" jest ”Inny niż wszystkie", bo propagujemy bezpieczną jazdę na motocyklu, kulturę motocyklową i wspieramy dzieci z domów dziecka oraz dobrze zapowiadające się zespoły rockowe”.

Otóż zapewniam Cię, że nie śniło Ci się nawet jak wiele Motocykliści robią dobrego dla dzieci, dla chorych, dla zwierząt w schroniskach, dla popularyzacji bezpieczeństwa, a motocyklowe spotkania, na których mam niesamowitą przyjemność gościć, są przygotowane z jajem, dowcipnie, a przy tym kulturalnie... czasami nawet kapeli super wypas nie trzeba, bo sami zlotowicze mają niezmierzone talenta (przy okazji pozdro :notworthy: dla kapeli z O.O.O.).

 

Na koniec gratki dla tego co robisz. Widać, że chcesz jak najlepiej.

Jednak nie zaszkodzi więcej samokrytyki, luzu i dystansu do siebie.

Rób wszystko z uśmiechem, a wróci do Ciebie jak bumerang :icon_mrgreen:

 

Amen

rozpisałam się, ale uff :wink: jest mi lżej

 

p.s. jeszcze jedno – nie musisz mi dziękować za zainteresowanie tematem ;)

nabijaj licznik bardziej konstruktywnymi postami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JAKAS PARANOJA ?? UKŁAD ?? CZY ZLOT POLICYJNY ?? OD KIEDY NA PRYWATNEJ IMPREZIE ( BO JEST TO PRYWATNA TWOJA IMPREZA NA TERENIE ZAMKNIETEGO OSRODKA ZA CO TY ZAWIJASZ KASE ) JEST ODDELEGOWANY FUNKCJONARIUSZ PUBLICZNY / URZEDNIK PANSTWOWY ( CZYT POLICJANT NA SLUZBIE ) ?? ?? ?? CO TEN FUNKCJONARIUSZ NA SŁUZBIE ROBI TAM ZA MOJE PIENIADZE ?? ?? ?? ZGON TYLKO NIE PISZ MI ZE MAJA OBOWIAZEK :icon_evil: ALBO PODAJ PODSTAWE PRAWNA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

 

Barył - witencja:

Trafiasz w 10-tkę, tylko z tymi kapusiami przesadziłeś :eek: Myślę, że w dostrzeganiu przez organizatorów zlotu, dobrej roli Policji w ruchu drogowym nie ma nic złego. I powiem szczerze, cieszę się, że może na zlocie być obecny Policjant motocyklista, z powodów, które opisałem jw. Jeśli komuś to nie odpowiada - trudno nie musi przyjeżdżać. Jeśli nie ma złych intencji, bawi się w sposób zgodny z prawem (tylko o to nam chodzi), to nie ma się czego obawiać i spędzi miło czas. Ale jak wynika z naszej rozmowy, o gustach się nie dyskutuje. Jeden lubi to, drugi tamto.

 

 

 

Ale o co chodzi czy ja coś napisałem o Policji - "na złodzieju czapka gore" piszesz tylko o jakiś życzliwych Ci osobach z tzw Ekg które ci uprzejmie doniosły sroły pierdoły mam nadzieję że piszesz te swoje tekściki bo chcesz żyć z tego zlotu i chwała ci za to - "o gustach się nie dyskutuje" tylko na Boga jeżeli święcie wierzysz w to co piszesz polecam prozac elektrowstrząsy lobotomie..... do wyboru :icon_razz:

 

p.s.

a jeżeli znajomi będą jechali to ja tez pojadę bo w swojej "grupce "zawsze się bawie zajebiście choćby pływając kajakiem :icon_twisted:

 

p.s. II

Pokaż Dupę :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobotomia straszna rzecz... chyba już nie robią. Ale jak masz adres jakiejś dobrej kliniki, daj znać, rozważę... :icon_mrgreen: może warto zaliczyć "zLOT nad kukułczym gniazdem"? - jeśli tak - Ty prowadzisz autobus...

 

McMurphy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...